Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SASETKA SASETTE

Ustawa polityków!!! SZCZYT WSZYSTKIEGO

Polecane posty

Chcą, by ludzie pracowali w soboty i w niedzielę, od pn-soboty a ja temu jestem całkowicie przeciwna. Przeciwna jestem też, by fabryki pracowały na 3 zmiany, jedna zmiana po 8 godzin,np. w goplanie wystarczy. Ale urzędy pracy to by mogły pracować na 3 zmiany, w sobotę i niedzielę dyżury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci przeszkadzają 3 zmiany w fabryce? Przecież nie będziesz robić 3 zmian pod rząd :D Poza tym Ciebie i tak to nie dotyczy, bo chcesz założyć własną działalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na prawdę to wolne soboty mają urzędy. Popatrz, drogowcy, budowlańcy i wszyscy na własnej działalności. Ja to tak naprawdę muszę myśleć i być w pewnym sensie w pracy cały tydzień. Nie mam urlopu, nie mam płacy minimalnej, nie mam socjalu i nikt się nie interesuję skąd mam wziąć co miesiąc tysiaka na ZUS. Tak więc mi to lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś na swoim :) I nie musisz się martwić, że szef Cię zwolni :D Ludzie, którzy nigdy nie prowadzili żadnej działalności myślą, że to taka bajka. Choćby na tej kafeterii durne mlm-ki wszystkich zachęcają, żeby zakładali firmę i sprzedawali jakieś badziewia, których nikt nie chce kupować i opowiadają jakie to fajne, bo się jest na swoim. Ja uważam, że za prowadzenie własnej firmy nie powinni zabierać się ludzie, którzy nie mają pomysłu ani głowy do tego. W takiej sytuacji lepiej już znaleźć sobie jakąś dobrą pracę na etacie, z której będzie się zadowolonym a nie na siłę pchać się w biznesy i dopłacać do interesu. A co do ustawy o 6-dniowym tygodniu pracy, to koleżanka jak zwykle nie doczytała o co chodzi a wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc o co chodzi Kamillo? Oświeć nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale jesteś na swoim usmiech.gif I nie musisz się martwić, że szef Cię zwolni" Owszem, szef nie, bo sam nim dla siebie jestem. Pamiętaj jednak, że każdy kij ma dwa końce i zwolnić mnie mogą...moi klienci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ więc o co chodzi Kamillo? Oświeć nas @ @ @ A nie możesz sam tego doczytać? Przecież w internecie pełno informacji na ten temat. ;) Założeniem było, żeby wynagrodzić ludziom sobotę, gdy akurat wypadnie w jakieś święto wolne od pracy. I pracodawca może zapłacić za ten dzień (a stawki są wyższe od tych tygodniowych) a pracowaliby tylko chętni. Poza tym to nie jest żadna ustawa tylko projekt ustawy. Trwają konsultacje, jeszcze nikt niczego nie głosował. I też nie polityków, tylko partii rządzącej, a to jest różnica. ;) Dziewczyna jak zwykle przesadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×