Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Puffi

Nie rozumiem dlaczego rodzice mają problem z tym, że córka

Polecane posty

np. poznaje starszego mężczyznę o 25 lat i wychodzi za niego za mąż. Co im to przeszkadza, skoro facet jest ustawiony, ma kasę to dobrze, że córkę za takiego wydają, nie powinni mieć żadnych pretensji, moi nie mieliby żadnych. Cieszyliby się, że ktoś będzie na mnie robił a ja siedziała w domu i seriale oglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najbardziej powinni się cieszyć by cię porządnie po łbie pizgał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi to by chyba latało. nie moje zycie nie moje problemy jak by córce pasowało to ok. sprawa by sie skomplikowała pewnie jak to by był jakiś moj kumple .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo trochę głupio mówić synu do dziada w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak teściowie-zięć-synowa mówią sobie po imieniu. A co by to miało zaznaczenie jakby to był twój kumpel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie miałbym nic przeciwko temu :) Moja córka ma 20 lat a ma faceta, który ma 42 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt, że rodzice powinni się cieszyć, że taki zięć będzie również na nich robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
"""" Nie rozumiem dlaczego rodzice mają problem z tym, że córka """ Rodzice zapewne mają poczucie uczciwości i przyzwoitości. Widzą ,że córka to mantra, którą sami wychowywali,obudzili się za późno, teraz chcą to naprawiać.Lepiej późno niż wcale. Córka zapewne zdaje sobie sprawę ze swojego łajdactwa . Ale jej wyobraźnia jest ograniczona tylko do michy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie łajdactwo jak wychodzi za mąż??? byś może za człowieka, który da jej to, czego rodzice jej nie byli w stanie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz znicierpliwiony
"""" Jakie łajdactwo jak wychodzi za mąż??? byś może za człowieka, który da jej to, czego rodzice jej nie byli w stanie dać. """"" Zapewne dasz swojemu mężowi to czego nie dałaś rodzicom i czego rodzice nie dali Tobie. Świat będzie dzięki Tobie lepszy. W Polsce pisze się po Polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dostrzegaj tam cos,czego dziecko zaslepione uczuciem , nie widzi? np uczucia z drugiej str na rowni? a niestety ludzie nie umieja nazwac rzeczy po imieniu, wiec lapia sie durnego argumentu, jakim jest wiek, a potem sie dziwia,ze nikt ich zdania nie bierze pod uwage. No, chyba,ze faktycznie jedynym kryterium oceny drugiego czlowieka jest wiek, to nie mam pytan. Kazdy wlasnym zyciem sie powinien zajac i ewentualnie zapytac czy dziecko jest szczesliwe. Dodac kilka pytan pomocniczych,aby sprawdzic czy wie co gada. A nastepnie warto sobie te same pytania zadac i zajac sie soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".........Cieszyliby się, że ktoś będzie na mnie robił a ja siedziała w domu i seriale oglądała. ...." xxxxxx Czy ty naprawde sadzisz, ze to jest zycie, ktorego rodzice chca dla swojego dziecka? Ja pitole...cos ci sie mocno pokielbasilo w glowie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×