Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onesteczka88

Logistyka zaocznie w Warszawie Jaka uczelnia

Polecane posty

Gość onesteczka88

Czy ktoś z Was studiuje może w Warszawie logistykę? Od jakiegoś czasu interesuje mnie ten kierunek i zastanawiam się nad podjęciem studiów z tego zakresu. Tryb zaoczny ponieważ na co dzień pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleniamonia
Proponuję Wyższą Szkołę Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Jest tam logistyka właśnie na studiach zaocznych inżynierskich ( tutaj możesz sobie przejrzeć kierunki: http://www.dobrauczelnia.pl/studia-inzynierskie ). . Sama tam studiuję i jestem zadowolona. Wybrałam głównie z uwagi na perspektywy znalezienie pracy ale myślę,że nie będzie tak źle. Człowiek ma tam szansę na wiele ciekawych praktyk ponieważ uczelnia współpracuje z wieloma instytucjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onesteczka88
Tutaj autorka. Dzięki za opinie. Zastanawiałam się nad tą szkołą ( również studiuje tam moja koleżanka i jest zadowolona). Zastanawiają mnie jeszcze perspektywy znalezienia pracy po tych studiach. Szukam obecnie czegoś przyszłościowego. Czy łatwo jest po tym z pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindera
Dokładnie. Jest to dobry kierunek. Jeśli czujesz, że Cię to interesuje to na to idź. Nie ma nic gorszego niż studiowanie tego czego się po prostu nie lubi. Co do WSIZiA w Warszawie to obecnie robię tam studia podyplomowe. Jedna z lepszych uczelni prywatnych w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mogl Ci polecic te szkole www.cswi.edu.pl maja naprawde dobra oferte kształcenia i od znajomych usłyszałem dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×