Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziuśkaaa

Zapraszam

Polecane posty

Gość Madziuśkaaa

Jestem młodą dziewczyną (23 lata) i jestem w związku z facetem o 7 lat starszym. Jesteśmy razem od kilku lat. Jest to mój pierwszy facet w każdym tego słowa znaczeniu. Naprawdę bardzo go kocham, ale brakuje mi czegoś w łóżku. Kiedyś się upił i wiadomo. Ale było zupełnie inaczej. Związał mnie i kompletnie zdominował. Byłam w siódmym niebie. Okazało się, że właśnie takie coś lubię. Zaliczyłam wtedy chyba wszystko (jak to mówią w każdą dziurkę). Ale na trzeźwo nie chce nawet słuchać o takich rzeczach. Zachęcałam do oglądania filmów, rozmawiałam z nim to usłyszałam, że anal czy oral czy jakieś związywanie to mu się kojarzy ze szmatami i nie będzie mnie tak traktował bo mnie bardzo szanuje i kocha. Nie dociera do niego, że ja lubię się z nim w łóżku jak to nazwał zeszmacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuśkaaa
Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Przyznam że trochę dziwne masz upodobania związane z seksem!!! Rozumie że trzeba sobie trochę urozmaicić sex by się nie znudził ale czy alkohol jest wskazany w seksie Tu bym się zastanowił??!! Może przydały wy wam się jakieś gadżety w seksie. I dla ciebie i dla niego!! Osobiście lubię sex z nutką romantyzmu. A traktowanie kobiety jak szmaty przy współżyciu to nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuśkaaa
On to tak nazwał. A ja nie uważam, że to szmacenie. Nie chcę, żeby mnie bił czy wyzywał, ale no coś innego. Zakupione gadżety wyleciały prawie przez okno. W ostatniej chwili złapałam i sąsiedzi mieliby o czym gadać. Jak go przekonać do zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuśkaaa
Tonący brzytwy się chwyta. Nie wiem jak mam to zmienić a nie chcę go upijać za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×