Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic.

Polecane posty

Gość gość
do niej sie nie udam,bo dam jej satysfakcje,ze mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją. Jej zachowanie powinno potwierdzić tylko jak wiele osiągnęłaś w jej mniemaniu i jak ona bardzo ci zazdrości. Głównie nienawidzimy kobiet którym zazdrościmy,albo z którymi rywalizujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ciężko jest życzyć komuś szczęścia jeżeli ono Cię nie dotyczy.Tylko to też jest nie dobre bo przez porównywanie się do kogoś można wpaść w kompleksy.Twoja koleżanka wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to taka Polska mentalność... Nie ważne ze stoję w gownie po kolana, fajnie jest bo przyjaciółka stoi po pas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, wydaje mi się - z tego co piszesz wynika, ze Ty tez nie masz równo pod sufitem. Przezywasz jak malpa okres jakies bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

Pewnie celowo wzielas sobie brzydsza kolezanke zeby przy niej wypadac lepiej. Skapnela sie ze sie wywyzszasz. Obcokrajowiec kasa zaraz bejbik wiadomo. I trzeba sie wszystkim chwalic ze wreszcie sie wybilas. Ja sie jej wcale nie dziwie. Potrafisz tylko „zalic” sie tzn chwalic jej zazdroscia jakie to cudowne rzeczy osiagnelas ze az ja skreca az topik musialas zalozyc :) a dla nas to normalka

nie dziwie sie ze taka dwulicowa babe zostawila. Moze jestes tez dda? Bo one czesto wywyzszaja sie nad nieszczesnicami najpierw jakims knurem najlepiej z kasa potem ciaza i napawaja sie jak ona cierpi z samotnosci pod przykrywka biednej pokrzywdzonej przyjaciolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×