Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dns już się pobawiłaś w niebieskiego śledczego?

Polecane posty

Gość gość

Prześledziłaś wszystkie wpisy Sulimiry,Amelii i Ludomily ,żeby udowodnić,że to ta sama osoba o trzech nickach?:D Dałaś radę od wczoraj to zrobić?Wszak się odgrażałaś,ze to zrobisz i tamtej się zrobi głupio:D:D A może twoja teoria wzięła w łeb? Nasz niebieski kafeteryjny szpieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty sulimira vel ludomila vel amelia? ;) nie, dotychczas nie znalazłam czasu na dochodzenie w tejże sprawie, ale nie bój nic, co się odwlecze to nie uciecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź IP od led i będziesz wiedziała kto to zamiast się domyślać:) albo przesledź wszystkie moje wpisy pani Rutkowska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to/nie znalazlas trzech sekund na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego ze Sulimira to idiotka nie trzeba udowadniać bo ona w każdym swoim poście pokazuje jaka z niej tępa strzala i że karmienie cycem to jej największe osiągnięcie w zyciu pal licho studia praca KARMIENIE KARMIENIE KARMIENIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 nie wiesz chyba o co chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:32 3s zajmuje mi odnalezienie wpisów, ale pozostaje jeszcze analiza porównawcza, na którą chwilowo nie mam czasu. Może dziś wieczorem jak nie zapomnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U samotnej matki wieczory wolne to będzie miała czas na sledzenie ta psychopatka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×