Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prawdziwa prawda

Prześladuje mnie firma KRUK i Provident, chcą spłaty długu...ale ja nie mam kasy

Polecane posty

Gość prawdziwa prawda

z czego ja mam im oddac? z d**y ? dzwonila dzis do mnie jakas wulgarna pyskata lafirynda z Kruka, nie dała mi dojsc do słowa, ciągnela mnie za język i wypytywala o sytuacje rodzinno-materialnę, pomyslalam sobie dosc tego :O Gowno ją obchodzi z kim ja zyje, za co zyje etc :O Ciagle powtarzala, ze jest dlug, ze odsetki, ze musze cos z tym zrobic, ze pani musi , musi pani i tak pitolila pol godziny, potem mialam dosc, te suki sa szkolone by wyprowadzic człowieka z równowagi, ale ja sie nie dałam :) Odsunęlam telefon od ucha, ona gadala a ja: aha...no... no, co jeszcze? no...aha... to wszystko ? aha,no... skonczylas juz ? zirytowalo sie babsko i w koncu rozlaczylo :classic_cool: a nawet jesli wejdzie mi komornik to nic mi nie zabierze, BO JA NIC NIE MAM :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pójdziesz siedzieć, jeśli nic nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze jeśli to kredyt sprawdź datę wymagalności jeśli minęły 3 lata a nie windykowali mogą cię cmoknąć bo wtedy dług jest przedawniony i w razie rozprawy wystarczy wnieść zarzut przedawnienia, sąd z automatu umarza sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dlugi nie idzie sie do wiezienia. Ja tak samo mialem,dlugu 40 i mialem ich w nosie:-D Dzwonili a ja z nich kpilem bo nic mi nie mogli zrobic, pozniej zmienilem ne to zaczeli pisma wysylac, nigdy nie odbieralem:-D Jak nic nie masz albo masz nie na siebie to moga Cie cmoknac. I jesli chca splaty to na Twoich warunkach bo w ogole nie dostana. Tak im mowilem,kiedy juz chcialem zaczac regulowac. Zlewalem to baardzo dlugo. To jest Polska tu mozna wszystko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zlewałam, aż mi przysłali nakaz z sądu...i musiałam zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz,ze mi nie? Sprawy odbywaly sie beze mnie bo nie odbieralem pism. No i co,ze z sadu? To nic nie zmienia,jak nie masz to nie masz,nie wyczarujesz przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogole na glowie mialem kruki,justitia czy jakos tak, 3 komornikow i nakazyy zaplaty z kilku sadow i tak nie placilem bo nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czy się idzie siedzieć czy nie zależy od tego jaki był mechanizm powstania zobowiązania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tego do konca nie wiem ale biorac kredyt i nie splacajac na pewno nie bedziesz siedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kredyt nie był wyłudzony to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam powiem tak,zeby tak walczyc i olewac wierzycieli trzeba miec silne nerwy albo miec w nosie i umiec zachowac zimna krew. To nie dla takich co sie przejmuja i maja slabe nerwy. Dobrze jest tez znac jakies przepisy,chocby taki,ze jak wplacisz byle dyche to nie moga rozpoczac windylacji na podst nie splacania zobowiazania itp Nie mozna sie bac tego czym strasza i nie dawac najlepiej zadnych informacji. Wiadomo,ze w koncu trzeba splacic ale mozna sobie to prawie dowolnie wydluzac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego wbijcie sobie do glowy- zadnych kredytow badz kart kredytowych. Nie stac na cos? Odkladac i wtedy kupic. Nie ma z czego odlozyc? Nie kupowac. Albo poszukac lepszej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyludzemie to przestepstwo,mi dawali sami i nawet namawiali, nie wiedzieli jeszczecz kim maja do czynienia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firmy windykacyjne takie jak KRUK oprócz zastraszania nie mogą zupełnie NIC:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat bralem ile wlazlo bo potrzebowalem kase na biznesik i wiedzialem,ze kiedys zaczne zplacac i splace,tylko nie wtedy kiedy oni chcieli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko ci się tak wyaje gdy tylko uzuskają nakaz zapłaty mogą nasłać komornika lub zając wynagrodzenie, emeryturę, rentę tak zrobili mojej cioci, zabrali pół emerytury i nie miała na rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zastraszanie jest super sposob jesli to z Twojego miasta, znajdujesz delikwenta, i robisz mu wioche tam gdzie mieszka,ze dran,ze sciaga ostatnie grosze,ze nie masz za co jesc,ze bezlitosny itp. To akurat nie moj patent:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje bo to przezylem. Nie mialem oficjalnie zadnego dochodu,a jak mialem to do reki. Jesli masz swiadczenia, emerytury,renty,wyplate na konto to wiadomo,ze Cie drapną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komornik to inna bajka :D Natomiast takie firmy jak w temacie, ważne by nagrywać każdą z nimi rozmowę, ponieważ często przekraczają granicę zastraszania, zwłaszcza ludzi starszych choć nie tylko, a to też przestępstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacy tu sami chojracy natomiast gdy pojawiaja sie topy o zarobkach z wpisow wynika, ze nikt na kafe .pl ponizej 5 patoli nie zarabia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z komornikiem tez mozna spokojnie sie dogadac tylko warto wyrazic chec splaty,nawet nieszczera:-D I cos mu rzucic na poczet splaty jesli juz sie chce splacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to? Ja zarabiam mniej niz 5 tys, myslisz,ze bym kredyty bral na rozkrecanie gdybym mial az tyle? Uzbieralbym A moze to inna banda chojrakow?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dług w jakiejs firmie, nie pamietam nazwy, wzięlam kredycik chwilowke dawno temu 800zl, mialam 18 lat wtedy dawali na dowód i ustne oswiadczenie, zlapali mnie tez 2 razy za jazde bez biletu. Wysylali mase listow, rodzice darli gebe ze mam isc do pracy w wakacje i to oddac, potem juz wyrzucalam w tajemnicy listy :) Minelo pare lat i spokoj, nie mam zamiaru tego splacac, co z tego ze jestem w jakims BIKU czy rejestrach dlugow ? Zadnych kredytow juz w zyciu nie wezme, nawet gdybym miala przymierać glodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to, ze wiekszosc z was uwaza, ze to zupelnie normalne zaby niesplacac swoich dlugow. Naprawde nikt z was nie widzi w tym nic zlego? Kazdego w d.upie sciska, jak kradna politycy, a sami to owszem, mozna, bo to przeciez nie tak duzo i sie nie liczy, dwulicowe dziady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe polactwo cwaniactwo wziac i nie oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe polactwo cwaniactwo wziac i nie oddac xxx Uczymy się od politykow i księzy :) wziąc i nie oddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje, jesli uczysz sie od politykow i ksiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodziejzzłodzieja pogania. I jeszcze są z tego dumni. Tylko jak wierzyciele będą pilnowali żeby nic się nie przedawniło to twoje długi powiększone o gigantyczne odsetki dostaną w spadku twoje dzieci i wnuki, dziadzie jeden z drugim. Pomijając już fakt że do końca życia trzeba będzie tyrać na czarno bo komornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczymy się od politykow i księzy usmiech.gif wziąc i nie oddac usmiech.gif" x pogratulowac wybranych obiektow do nasladowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, jak wy możecie tak żyć? Jesteście złodziejami i jeszcze się tym chwalicie. Ja również biorę kredyty, ale je spłacam. A co zrobicie gdy pieniądze wam kiedyś będą naprawdę potrzebne, np na drogie leczenie nie daj Boże dziecka? Nikt wam wtedy pożyczki nie udzieli i znikną wam te durnowate uśmieszki z mordek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×