Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

test czy działa nowa stopka

Polecane posty

Gość gość
Znam lepsze teksty, niż ten ze stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż taka tępa jesteś, że nie czaisz iż piszę o tekście, a nie o stopce? Taka obczytana jesteś, taka osłuchana, a nie znasz krótszych, lepszych? Uważasz się za inteligentną, podobno piszesz. Jeśli twoje IQ jest tak super wysokie, to dlaczego nie wkleisz własnego mizantropicznego tekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha ten tekst nie jest mizantropiczny. Naucz się dobrze interpretować ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny wstaje dzień kolejny dzień końca pulsuje pięknem życie w cudownym blasku słońca i znowu serce rośnie i znowu wpadam w zachwyt kolejny chwytam dzień kolejny dzień szarańczy narodów chrystus gnije i świnia w perłach tańczy tak szybko nam mijają te słodkie dni szarańczy za matek brudne łona ich pociech podłe gusta i ojców myśli czyste jak starych kur/ew usta cynicznie wznoszę toast bo przecież nikt nie patrzy a ja też tutaj gniję w te słodkie dni szarańczy kolejny wstaje dzień kolejny dzień końca oto krajobraz triumfu pulsuje pięknem życie pulsuje nieświadome że nadzieja zdechła tu już dawno nie pytaj mnie o drogę bo żadnej ci nie wskażę ja tylko wzgardzam życiem plując na jego ołtarze narodów chrystus gnije i świnia w perłach tańczy tak szybko nam mijają te słodkie dni szarańczy rozpalcie więc nadzieję bo nie ma już ratunku ja też zmierzam donikąd choć w zupełnie innym kierunku za matek brudne łona ich pociech podłe gusta i ojców myśli czyste jak starych kur/ew usta kolejny wznoszę toast cynicznie , tak jak zawsze a gnijcie sk/urwysyny w te piękne dni szarańczy No to o czym to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×