Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalmrexia

Jakie licuem, jakie studia, jaka kariera?

Polecane posty

Gość Kalmrexia

Niedługo będę musiała wybrać liceum, do którego chcę iść. Proszę o pomoc. Mieszkam we Wrocławiu i tutaj chce się dalej uczyć. Lekcje, które mogę uznać za przyjemne to EDB, WOS, polski, matematyka, informatyka i zajęcia artystyczne. Żywo interesuję się polityką, newsami ze świata i wojskowością. Chciałabym, by moja praca była w jakiś sposób ruchowa. Moje hobby to militaria, pierwsza pomoc i historia od XX wieku. Chcę, by moja przyszła praca była jakiegoś rodzaju służbą ludziom. Interesujące zawody to strażak, żołnierz zawodowy, ratownik medyczny, aczkolwiek nie muszę akurat za nie się brać. Bardzo dobrze piszę, prowadzę bloga i znam się trochę na promocji i zarabianiu w Internecie. Mam uzdolnienia plastyczne i duże zdolności manualne. Jestem zorganizowana i zaangażowana, w to, co robię. Nie lubię rywalizacji, jest dla mnie zniechęcająca. Jeśli się za coś zabieram, to pracuję nad tym tak długo, aż będzie naprawdę dobre, nie poddaję się. W przyszłości liczę na dość duże zarobki oraz nie pragnę spokojnego i rutynowego życia. Nie mam oporów przed wyjechaniem z mojego miasta po maturze lub studiach. Godziny pracy mogą być regularne, ale nie jest to wymaganiem. Co radzicie mi studiować, jaki zawód wybrać i do jakiego profilu klasy pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×