Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

stomatolog pomocy

Polecane posty

Gość gość
W klinice w galerii Polna Park potrafią bardzo profesjonalnie zająć się uzębieniem. Myślę tutaj o zabiegach typowo medycznych i tak samo estetycznych. Piaskowanie i wybielanie chociażby miałam tutaj robione i bardzo sobie chwalę, zabiegi wyjątkowo przyjemne, nastawiałam się na dużo większy dyskomfort. :) Klinika prowadzi swojego facebooka, niedawno widziałam filmik w którym zapraszają na dzień otwarty 3 listopada, tu go można obejrzeć -facebook.com/KlinikaStomatologiiEstetycznej/videos/275912903119209/?__xts__=68.ARBsIeUYbpMNCVJaVlpxlkIi1TbgFh_MlDvoeo6HrKkZ9ACe2sMuB9gouO7ebOZuiY5CUnjFOCLcCCJbPHb792M-nDURhzsUIDm42JAaYKRHICmYTdTN309t0IzCMVlpKtNeRm8H0v_6UR7Cg_-8fRWsoA0Wn9Z7VJSe7MejYoGHDhxod0sFw7BUNEk4vhF7ieLNg1kKJbIbW4GuDGKJzJty67DgX_Ay-BeXqfi83R8_zRWvn1Kc9cl-Al0W&__tn__=-R). Sama się chyba wybiorę, bo ta niewidzialna stomatologia o której mają mówić wydaje się być dość ciekawym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu byłam w tym punkcie stomatologicznym http://citydent.lublin.pl/ z bólem zęba i bardzo mi pomogli i wyleczyli duży stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikko

Ja uczęszczam do doktora Klonowskiego w Krakowie . To właśnie w jego gabinecie, mieszczacym się pod adresem Kolberga 8/4 moje zęby zostały doprowadzone do właściwego stanu. Rewelacyjna sprawa, gdyż pomoc prawdziwego fachowca jest wskazana, jeśli chcemy aby nasze zęby były zadbane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikarro

Moje zęby doprowadzam do należytego porządku w klinice Citodent we Wrocławiu. Zabiegi są tam przeprowadzane niezwykle starannie i profesjonalnie,  dzięki czemu moje zęby prezentują się pięknie i zdrowo. Stawianie na profesjonalistów to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukiia

Spróbuj jeszcze się skontaktować z tym stomatologiem, świetny fachowiec i nie trzeba mega długo czekać na terminy stomatologruczaj.pl polecam jak najbardziej. Bardzo dobre podejście do pacjentów, uprzejmy i miły. Bardzo fajny kontakt, ceny też nie są wygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82

hej, szukam opinii na temat gabinetu www.biancodenti.pl, czy ktoś z was zna, korzysta, poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danger12

 Z takimi problemami lepiej kierować się do sprawdzonych profesjonalistów. Dlatego od kiedy pamiętam to uczęszczam na zabiegi do częstochowskiego Medidens. Również i tam rozwiązano dla mnie kłopot podobny do Twojego i co najważniejsze - mogę cieszyć się ze zdrowego uzębienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenia

Dlatego nie chodzę na zabiegi na NFZ. Wolę zapłacić za profesjonalną obsługę i komfortowe warunki i się nie bać, że wyjdę bez zębów, albo, że naprawianie będzie kosztować więcej niż bym mogła zapłacić za pierwszysm razem. Osobiście chodzę do dental care do doktor Pniok. Moim zdaniem jest solidna, a ceny nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Moja mama zawsze powtarza, ze na NFZ się tylko opłaca wyrywać. Ja chodzę do dental care w tychach i nigdy nie miałam jakichś niezręcznych sytuacji z ukrytymi kosztami czy nieprzyjemności. Trzeba się pogodzić z tym, ze NFZ po prostu nie jest idealny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbba

My z rodzinką dbamy o zęby w Klinice Stomatologii Estetycznej w galerii Polna Parka (zajmują całe piętro). Jak najbardziej mogę ich polecić, od leczenia, przez wybielanie na implantach kończąc, można u nich ogarnąć każdy temat. Powiem szczerze, że jest to pierwszy gabinet stomatologiczny do którego idę bez stresu i bólu brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja

Z Krakowa z kolei odpowiada mi gabinet Matraszek Stomatologia na Telimeny. Kompleksowe podejście do leczenia, przyzwoite ceny, obsługa profesjonalna i miła. Dzięki nim mam znowu ładny uśmiech bo zęby zadbane i wybielone.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co za parszywe reklamy dajcie se na luz sadyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No hej, witam wszystkich. Dentystów w Toruniu to jest więcej jak kiosków z prasą :P Ale takich miejsc naprawdę dobrych i bezbolesnych to już pewnie nie za wiele. Ja mam zaufanie do kliniki KSE – kse.dental. Świetne podejście, wszystko tłumaczą, z góry zawsze wiem jak będzie wyglądał zabieg, jak to wyjdzie czasowo, cenowo, jak się będzie goiło i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za dobrym gabinetem stomatologicznym w Lublinie polecam https://przychodniadental.pl/ Tam pracują świetni specjaliści, na których można polegać. Wyleczyli moje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijal

Ja z kolei chodzę w Kaliszu do NZOZ Dentical  www.dentical.pl/  Mieszczą się na Dobrzeckiej.  Dobrze leczą, mają przyzwoite ceny , nigdy nie czekam a kolejkach. Gabinety są nowoczesne,  dobrze wyposażone. Ogółem pełen profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jeżeli chodzi o leczenie zębów to naprawdę nie warto patrzeć na odległość czy cenę, tylko poszukać doświadczonego specjalisty. Ja kiedyś chodziłam do pierwszego lepszego i kasowali za każdą wizytę po 200 a nic mi nie pomogli. Dopiero pojechałam do Gdańskiego Centrum Stomatologicznego i jestem naprawdę zadowolona, ponieważ w końcu pozbyłam się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas

Wybierz z chorzowa ! 

aks.suwalki.pl/dentysta-z-chorzowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Jeżeli chodzi o leczenie zębów to naprawdę nie warto patrzeć na odległość czy cenę, tylko poszukać doświadczonego specjalisty. Ja kiedyś chodziłam do pierwszego lepszego i kasowali za każdą wizytę po 200 a nic mi nie pomogli. Dopiero pojechałam do Gdańskiego Centrum Stomatologicznego i jestem naprawdę zadowolona, ponieważ w końcu pozbyłam się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym gabinetem stomatologicznym na terenie województwa małopolskiego, na którym można w pełni polegać to polecam wam skontaktować się z www.ar-dent.pl Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Ja zaczęłam leczyć się w  Dental House w Łukowie. Trafiłam tam na przemiłą panią doktor, dobrze rozpisała mi plan leczenia bo dawno nie byłam u dentysty i  mam trochę zaniedbane zęby. Jestem po pierwszym leczeniu i jestem całkiem zadowolona z gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziakokardzia

Korzystam z usług stomatologa w prywatnej przychodni  www.vitalonga-nzoz.pl gdzie są mniejsze kolejki, korzystają z materiałów lepszej jakości i panuje bezstresowa atmosfera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Najlepszy stomatolog jest dostępny w Gdańskim Centrum Stomatologicznym. Wcześniej jak chodziłam do stomatologa to był nawet problem z zerwaniem nerwów przy leczeniu kanałowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

W Jaworze jest bardzo dobra przychodnia dentystyczna.. Nazywają się litynscy. Od kilku miesięcy chodzę do nich regularnie i zauważyłam ogromną poprawę stanu swoich zębów. W końcu zaczynają one jakoś wyglądać, a ja nie wstydzę się uśmiechnąc. Najlepszy gabinet w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

W Jaworze jest bardzo dobra przychodnia dentystyczna.. Nazywają się litynscy. Od kilku miesięcy chodzę do nich regularnie i zauważyłam ogromną poprawę stanu swoich zębów. W końcu zaczynają one jakoś wyglądać, a ja nie wstydzę się uśmiechnąc. Najlepszy gabinet w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noomkka

Z własnego doświadczenia mogę polecić tylko jedno miejsce - Dentala na Lwowskiej. Kilka placówek już odwiedziłam, jednak dopiero u nich mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolona. Stomatolodzy bardzo sympatyczni, a sama placówka zawsze dobrze urządzona i sterylnie czysta. Zdecydowanie polecam - zwłaszcza jeśli jesteście z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszekWe

W Krakowie bardzo dobry gabinet to Matraszek Stomatologia. Od dawna z ich usług korzystam, jestem zadowolony i nie zamienię na inny gabinet. Mam tam leczenie na wysokim poziomie, bezstresowe no i do tego rozsądne ceny. Gabinet mieści się przy ulicy Telimeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja musiałam usunąć ósemki i wolałam nie ryzykować z przypadkowym lekarzem, dlatego od razu poszłam do gabinetu dentystycznego Medident Tabor https://medident-tabor.pl/, bo już ich znam i wiem, że znają się na tym, co robią i zawsze mi pomogą. Korzystam z ich usług od lat i cały czas są na takim samym, wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaKomińska

Bardzo dobry Stomatolog jest w Klinice CS Grunwaldzka w Pruszczu Gdańskim. Profesjonalne leczenie i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Eurodental w Warszawie. Chodzimy do nich całą rodziną i jesteśmy zadowoleni  z jakości obsługi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z LuxMed. Chodzimy do nich całą rodziną i jesteśmy zadowoleni z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×