Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nie śpię i mam głupie rozkminy

Polecane posty

tak sie składa, że do 13 roku życia mieszkałam na Śląsku, w Zabrzu. W 1999 roku na jednej z głownych ulic Zabrza zagineła w biały dzień 9 letnia dziewczyna, Sylwia Iszczyłowicz i do tej pory sie nie znalazła, ostatni raz widziano ją jak wracała z kościoła i była już 150 metrów od domu po czym zniknęła, rozpłyneła sie w powietrzu. Nawet detektyw Rutkowski powiedział że to jedna z najbardziej tajemniczych spraw z jakimi sie zetknął. tu jest opis tego zdarzenia: http://adlu.pl/5Ca ja miałam wtedy 5 lat. Co by było, gdyby to na mnie padło a nie na nią? Gdybym to ja tak zagineła, spotkałbym mnie jakiś straszny los, i nigdy nie miałabym okazji być dorosła, rozwijać swoje pasje, przeżyć cokolwiek, pierwszą licealną miłość? to strasznie tragiczne zginąć w tak młodym wieku. Kto wie, co sie stało z ta dziewczyną. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby na ciebie padło, kafeteria byłaby wolna od twojego szaleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ze nie ma szatanistow, a sataniści? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz sarkazmu krowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wtedy 20 lat ale do dziś boję się świrów najbardziej jak się nasłucham o tych wszystkich porwaniach i innych nieszczęściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylizałbym Ci liłe kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak najbardziej niebezpiecznym osiedlem na całym Górnym (i Dolnym też;)) Śląsku, est bytomski Bobrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×