Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czemu jest mi smutno?

Polecane posty

Gość gość
A ja jestem zwyklym smieciem. Zespol z ktorego bylem pewien ze jest dobrze okazal sie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet dobrej pracy nie mam. Ludziom pasuje to ze zarabiaja 1500 funtow ale to za malo :/ ja chce cos osiagnac chce byc kims... Nie wiem czy do wiekszego miasta nie wyjade w uk. Podejrzewam ze tam moze byc wiecej dobrych muzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa basista byl zj****y bo mi gosciu rzadzil jak mam grac rozumiesz??? Gitarzysta z nim trzyma i mi wczoraj p******il ze cos co gralem nie pasowalo i ze mialem to zmienic... Tak sie w****ilem, gralem z paroma muzykami i nigdy mi nikt nie powiedzial ze cos nie pasuje. A tutaj trafil sie jakis alfa i omega ktory mysli ze jest perkusista a gra na basie xD j****e chamstwo. Zreszta potem sie okazalo ze oni graja for fun, a ja to traktuje na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa wyjechalbym do polski ale matka mowi ze tam nie ma przyszlosci dla mnie. Ja chce sie z grania na perkusji utrzymywac nie z chodzenia do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wyjde na ulice i zaczne grac na werblu? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pomidory się kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to już w obecnych czasach jest, że mozesz pograc sobie "for fun"..Gdybyc urodził sie zaraz po wojnie - moglbys cos dla siebie ugrac, byłbys jakim hipisem i stworzylbys zespol na bank a tak to sobie mozesz ...pff.. taki lajf co poradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy do wiekszego miasta nie wyjade kiedys... Bo ja mieszkam w malym zadupiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak to już w obecnych czasach jest, że mozesz pograc sobie "for fun"" Przecież sporo zespołów metalowych jest sławnych i zarabia duże pieniądze, więc o co ci chodzi? Myslisz ze tylko hipisi grali rockową muzykę a teraz nikt już jej nie gra? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest takich zespolow? Kurwa innym to sie udaje od razu cos osiagnac choc jimi hendrix tez najpierw gral gowno dopoki go nie dostrzegla ta laska keitha xD. Stracilem wiare w siebie, jeszcze tydz temu mi powiedzieli ze mam do pracy nie przychodzic i juz w ogole nie mam na mic ochoty... Tzn na granie, bo siedzac caly dzien w domu nie mysli sie o tym zeby isc do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo jest takich zespołów, myśle że conamniej kilkaset czołowych zespołów metalowych jest sie w stanie utrzymać z grania muzyki, w Polsce conajmniej kilkanaście, nawet Acid Drinkers dobrze zarabiają na graniu muzyki, a nalezy pamiętać że mamy tez światowe sławy jak Vader czy Behemoth :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedze k***a caky dzien w domu zamiast cos pokomponowac to ja siedze i sie o******lam xD chociaz wymyslilem pare riffow na gitare ale nic z tego nie bylo dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem to ze wiem kiedy cos jest dobre a kiedy slabe. Ten gosciu co z nim gralem to raczej dobrych riffow nie mial, ale kiepskie tez nie byly. Po prostu dalo sie tego sluchac. Ja na razie nie mam weny do tworzenia muzy i do napisania albumu chyba za mlody jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×