Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Wiecie że na swiecie jest 99613 zespołów metalowych z czego 2864 w Polsce?

Polecane posty

Gość gość
Super Kasiu, powiem mężowi. Jaka kapela metalowa gra w grudniu w bristolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że większość metali woli jednak spokojnie życie bez wojen i podbijania gimnazjów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam ze nie jedna, skoro w Bielsko białej, która jest 2 razy mniejsza od bristolu, do konca października, czyli przez najbliższe 2 tygodnie są 3 koncerty metalowe, a w Krakowie który jest od Bristolu 2 razy większy aż 12, co oznacza, że według moich obliczeń przez pół miesiąca w bristolu jest 6 koncertów metalowych, a przez cały miesiac 12, o ile częstotliwośc koncertów w UK jest taka jak w Polsce :) http://www.rockmetal.pl/koncerty.html?view=1&page=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meh, porównaj te liczby do fanów i wykonawców muzyki klubowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodziło mnie o statystykę prawdopodobienstwa granych koncertow tylko o nazwy zespołów mających zaplanowany koncert w grudniu w moim mieście. Moze mi podasz linka gdzie moge cos takiego znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi tylko o to, że te liczby wcale nie są imponujące biorąc pod uwagę, że w tym momencie wrzucone do wora jest wszystko co nazywa się metal, a sam gatunek muzyki jest popularny (tak, wiem, wiem, babcia w sklepie wcale nie musi znać Slayera). Więc chyba tylko tobie te statystyki imponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie chodziło mnie o statystykę prawdopodobienstwa granych koncertow tylko o nazwy zespołów mających zaplanowany koncert w grudniu w moim mieście. Moze mi podasz linka gdzie moge cos takiego znalesc." http://bristol.eventful.com/events/categories/music_metal#!category=music_metal&when=2014120100-2014123123 a więc z zespołów które znam 1 grudnia gra tam korpiklaani i tyr, 11 grudnia morbid angel, a 10 grudnia machine head. fajnie tam macie, w Anglii, w jednym mieście w jeden miesiąc tyle sławnych zespołów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze bilety jakie tanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki Kasiu Chodzilo mi o Morbid Angel Nie slucham metalu ,kiedys bardziej rock i punk. A teraz przy dzieciach to nie ma jak. Wsiadaj i przyjezdzaj na koncert do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego ma cena biletu? Nas tu stac na bilet aby iść na koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozzy Osbourne jak gral w birmingham to bilet 10 funtow xD na mastodon 25 a w polsce ze 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo Ozzy pochodzi z Birmingham , i wiem gdzie mieszkał he bo tam byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to fajnie ze pojedziesz na koncert, jedź i nie wracaj , przynajmniej nie będziesz siedzieć tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale porownujac zarobki to wychodzi o wiele taniej u nas w anglii sie zarabia tyle samo funtow co zlotowek a ceny o wiele nizsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×