Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak rozwiazać sprawę z ubezpieczeniem

Polecane posty

Gość gość

Nie jestem w ciąży ale pytam teoretycznie .... Chodzi mi o to że nie z mojej winy nie mam ubezpieczenia do maja i zastanawia mnie to czy mogła bym ubezpieczyć się pod mojego faceta gdybym zaszła w ciąże .... Wydaje mi się że tak można a tzn słyszałam o tym ale czy to prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoj facet to mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w ciąży nie muszą mieć ubazpieczenia tak samo jak dzieci, należy im się ,,od państwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie masz ubezpieczenia? Może trzeba iść sie zarejestrowac do UP? Nie mozna sie ubezpieczyc "pod" faceta :) Poza tym wszystkim kobietom w ciązy przysługuje bezpłatne leczenie więc z czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli facet to mąż to może Cię ubezpieczyć nawet jeśli nie jesteś w ciąży. W innym wypadku nie bo niby z jakiej racji skoro to nie rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wyrejestrowali przez przypadek z UP i nie miałam ubezpieczenia jedna wizyte u lekarza to polozna mowila, ze tylko więcej chrzanienia się maja przez takie ciężarne które się nie ubezpieczają. :) Nie możesz pod faceta się ubezpieczyć. Możesz chodzic do lekarza smialo, ale nie licz na to ze będą się do Ciebie usmieachac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak darmowe ubezpieczenie??? To jak bym zaszła w ciąże to szpital czy gin. Miała bym bez problemu ( czyli nie musiała bym płacić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że nie musisz być ubezpieczona, możesz chodzić bezpłatnie do lekarza. Wprawdzie będą w rejestracji na Ciebie krzywo patrzeć bo to więcej papierowej roboty ale nie mogę Cię nie przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko to super... To nie moja wina że nie mam ubezpieczenia bo babski w UP nie powiedziała mi o jakimś tam szkoleniu i nie pojechałam a potem przyszło pisemko ale ta wyparła się bo przecież to moja wina a ona " poinformowała mnie" ale z takimi nie maco ssię kłucić ... Kurcze nawet nie sądziłam że tak można ale to dobrze bo w nosie będę miała te baby w rejestracji no one zawsze są podłe dla pacjentek u mojego gin to zrobię to im bez wyżutow sumienia;) to można się starać o maleństwo dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież możesz się na nowo zarejestrować już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×