Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krety w ogrodzie. Jak się ich pozbyć?

Polecane posty

Gość gość

Hej! Od jakiegoś czasu mam niechcianego lokatora w ogrodzie - kreta. Chciałabym się go pozbyć zanim zniszczy mi ogródek i zastanawiam się jak to zrobić. Nie chcę zalewać go wodą czy nie wiadomo czym (różne pomysły tu znalazłam). Środki dostępne w sklepie ogrodniczym nic nie daja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro środki ze sklepu nie działają to nie wiem co ci doradzić... U mnie zawsze sprawdzały się świece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złap go i wynieś gdzieś daleko na pola nie zabijaj go, krety są pod ochroną... niby wg prawa nie w czyimś ogrodzie, ale to ten sam kret, który jest pożyteczny w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychhhhhha
moja koleżanka kiedyś bawiła się z kretami sama i skończyło się tak, że kret ją udrapał gdy ona chciała go złapać, a takie zwierzęta roznoszą choroby, więc problem murowany. gdybym miała w domu prawdziwego maczo to pewnie poprosiłabym jego, ale mój andrzej nie byłby w stanie ogarnąć takiej rzeczy bo to on uciekałby przed kretem a nie kret przed nim. w związku z tym moim ogrodem zamiast mój małżonek zajmuje sie grupka z -w moim ogrodzie- fajnie robia trawniczki i inne bajery więc kreta też raczej się bać nie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahahahahahaha! dzięki krycha za poprawe nastroju, zadzwonię do nich na pewno :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku kretów warto skontaktować się z nimi http://gwaraddd.pl/ To naprawdę solidna firma, znają się na rzeczy i od razu są w stanie wytępić krety w ogrdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×