Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanŁ

Szukam

Polecane posty

Gość gość
pomogłabym w ten sposób,że mogłabym zaoferować swoje zainteresowanie, ale nie spełniam podstawowego wymogu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woecie co lublin to dretwe miasto jak diabli. znalezc kobiete zeby dobrze sie zabawic latwo nie jest. moze nawet nie znajde ale szukac chyba mozna chocby tu nawet. a co moze trafi sie jakas z burza hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanŁ
Chociaż napisz do mnie maila. Nie ma żadnych podstawowych wymogów. Na początek proponuje przyjaźń bez podtekstów. Więc jak chcesz to śmiało napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra spadam na walke wacha. papa wszystkim i mowcie co chcecie wolny kraj buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanŁ
Nie pisałem tego do pana z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie l powodzenia. czub z lublina a ty wacha nie ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto ma do ciebie napisac? Do pana ze szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portale randkowe proponuje.....a nie forum,bo to jak randka na scenie teatru z pełną widownia...a tam i milej i intymniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanŁ
pani od posta "pomogłabym w ten sposób,że mogłabym zaoferować swoje zainteresowanie, ale nie spełniam podstawowego wymogu" martha2010: nie jest tak źle, a nawet grzecznie jak na to forum:) Może masz racje z portalem randkowym, ale to zostawie już sobie na następną fale odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lublin jest ok-:) Pozdrawim wszystkich co sie dzisaj bawia w clubach-_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie L a czemu jestes sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanŁ
Nie wiem. Może nie spotkałem jeszcze tej odpowiedniej, a może ona nie spotkała jeszcze mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu oficjalnie pierwszy raz,wcześniej tylko czytałam...ale poziom prezentowanych wypowiedzi na niektórych tematach zwala z nóg...tak:-))) twój temat jest łagodny. By kogoś poznać na necie nie potrzeba Ci odwagi...tylko zgrabny liścik i odrobina szczerości....kobiety lubią gdy jesteś " swojski"....zawsze mnie zastanawiało dlaczego tak jest...a co do portali...uwierz dobrze Ci radze....bo już to przerobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostawałam dużo listów,ale głównie sex i tyle...więc parę tygodni trwało nim wyłapałam "normalnych "facetów i poszłam na kilka randek....a potem tak jak napisałeś...spotkaliśmy się i to było TO! Kumpela mi powiedziała :słuchaj Mała jak go spotkasz to poczujesz,że to ten i ani jego wygląd,ani ewentualne zalety czy wady nie będą istotne, bo zaakceptujesz Go takim jakim jest...nie wiem,czy wiesz o czym piszę, ale do tam tej chwili w to nie wierzyłam:-)...życie daje nam czasem cenny dar , tylko trzeba chcieć go przyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanŁ
Bardzo dobrze wiem o czym piszesz i ciesze się, że go znalazłaś:) My faceci jesteśmy bardziej nie poradni, nie umiemy robić selekcji. Kompletnie nam to nie wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy piszą jak to szukają już tak długo, ale mało kto rozgląda się bez oczekiwań....a gdy wyzbędziesz się tego balastu, możesz dostrzec w drugiej osobie piękno, którego nie byłeś świadomy...tak rodzi się prawdziwa miłość, wtedy kochasz prawdziwie i możesz być szczęśliwy....życzę powodzenia w poszukiwaniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanŁ
Dziękuje i życzę ci szczęścia w twym szczęściu:). Fajnie, że są tacy ludzie jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz trochę bardziej w swoje możliwości....rozmawiasz ze mną bardzo swobodnie i jesteś ujmujący...teraz wystarczy tylko oczarować "inną" kobietę i już będzie szczęście we dwoje":-) Pozdrawiam jeszcze raz ciepło i serdecznie.Zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanŁ
Zawsze komplementują mnie zajęte kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lublin gora i wach gora:). tak sr po gowniarsku napisalem. miasto inspiracji i postnych kobiet cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam kobiety która lubi byc gwałcona i bita lubie tez sex w trójkacie lubie sex analny brutalny sex sikanie robienie kupy na klate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakis sloweniec. na punkty go zbil. szkoda walki z kliczka. dobra nie rozbijam ci tematu. jak pisza jakie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanL
Pierwszy podszyw pode mnie. Czas kończyć temat. Wszystkim miłym dziękuje. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×