Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wirtualna prostytutka czy to zdrada

Polecane posty

Gość gość

Mam niemały problem, wysyłam za kasę rozbierane różne fotki, panowie piszą a ja wysylam im MMS jako niby kochanka, pewnie się tym chwalą nie wnikam. Zdjęcia zawsze bez twarzy ale ostre. Przyłapał mnie mąż i zagroził rozwodem, ja go kocham nigdy nie zdradzilam więc dlaczego traktuje to jako zdradę? Jak go przekonać że to nic złego, błagam o porady, mam stałych klientów sponsorów a nie chce go stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty przynajmniej robisz to za pieniądze, więc coś z tego masz. A V34 rozsyła zdjęcia i filmiki swojej pchizdy za darmo wszystkim facetom z forum, nawet takim którzy wcale o to nie prosili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warczypies
też miałbym parę rzeczy na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był też taki jeden co dziewczynom wysyłał zdjęcie własnej żony ze swoim k*****m w mordzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gościu, ...a ty to się chwalisz, czy zalisz bo jedyny nie dostales ? Piszesz to samo na wszystkich topikach co jakiś czas jakbys tego przeżyć nie mógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gościu, ...a ty to się chwalisz, czy zalisz bo jedyny nie dostales ? Piszesz to samo na wszystkich topikach co jakiś czas jakbys tego przeżyć nie mógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kasa to i wasy mogą byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto za to płaci mogę wysłać pełno zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada jak maz pokaze te fotki w sadzie uzyska rozwod z orzeczeniem twojej winy takie jest orzecznictwo i to czeste wypadki Wystarcza tez maile z seksem netowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×