Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tawalerianka

Co na katar?

Polecane posty

Gość tawalerianka

Dziewczyny, co najlepiej podawać 4latkowi na katar. Mam wrażenie, że maść majerankowa i woda morska nie działa. Córcia w nocy spać nie może, bo nos ma zapchany strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasmaruj jej stopy sokiem z cytryny i wloz grube skarpety na noc, ugotuj lekko kasze gryczana i wloz do jakiejs saszetki czy skarpetki i przykladaj do zatok, dawaj tez otrivin albo nasivin soft. musisz zapytac a aptece o to, to jest od 3 miesiaca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasivin soft jest dobry,pomogl nam przetrwac katar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avinione
Polecam kupic inhalator i robić córce inhalacje np z soli fizjologicznej.Bardzo fajny sprzęt dla calej rodziny na tego typu przeziębienia.Cena takiego urządzenia to ok 150 zl ( zalezy od firmy ) w aptece a taniej widziałam na allegro badz w jakiś sklepach internetowych specjalizujących się w sprzedaży urządzeń tego typu,wystarczy poszukać. Nasivin Soft tez skuteczny ale nie powinno się go stosować dluzej niż 5 dni. Albo jeszcze napar z rumianku niech corka trochę powdycha.Dla mnie najlepszym rozwiązaniem okazaly sie inhalacje a właśnie to przerabiam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te, spamerka od oxdupolinu, ile dostajesz za taki jeden reklamowo-żałosny wpis? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oxalin jest ok, ja jeszcze dodatkowo wcześniej psikam wodą morską, żeby wzmocnić działanie. I po jakichś 15 minutach już jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Disnemar katar przechodzi szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Alergia Stop inchaluje naprawdę fajnie, jestem zaskoczony że tak to wszystko krotko trwa. Wcześniej jeśli już robilismy w domu inchalacje to takie tradycyjne z pary wodnej, gdzie się nastawiało do miski gorącej wody z olejkami eterycznymi i to wdychało...efekt jakiś tam był ale nie tak jak teraz przy inchalatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Warto pomyślec o Alergia Stop dla całej rodziny. Prosty lekki z wygodną dobrze wyprofilowaną maseczką dla dorosłego i dla dziecka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od dawna nie mam żadnych problemów serwisowych z inhalatorem https://novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Zawsze wiedziałam, że włoscy producenci robią najlepsze nebulizatory. Można o tym poczytać. Podobno know how sprawdzone w branży akcesoriów medycznych. Używam najczęściej soli fizjologicznej z kwasem hialuronowym do oczyszczania. Super metoda, jak miało się historię chorób górnych dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×