Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pchły w domu ??????

Polecane posty

Gość gość

witam mam pchły w domu ale nie mam ani kota ani psa i żadnego zwierzaka skąd one sie wzieły i jak sie ich pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo musiałaś ich skądś przynieść na sobie bo one skaczą. Niełatwo sie ich pozbyć ja myłam wszystko wodą z octem do tego kupiłam bros na te insekty i pryskałam gdzie sie dało zwłaszcza listewki podłogowe. Pościel musisz wyprać w temp min 80 stopni a wcześniej dobrze wytrzepac. I pozbyć sie worka z odkurzacza i wymyć go w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysprzątałam dzisiaj cały dom , kupiłam preparat na pchły i wypsikałam cały dom ale widze ze i tak sie ich nie pozbyłam a co najgorsze gryzą mnie a mam małe dziecko w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak jak pisałam niełatwo sie ich pozbyć musisz to robic aż do skutku. U mnie też na jednym razie sie nie skonczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy znajdziesz jeszcze jakis kwitnacy, ale na odstraszanie robactwa dobrze dziala wrotycz. Tylko musisz uwazac, zeby dziecko sie do niego nie dobralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrotycz.. to jest jakis kwiat????pogryzły mi dzisiaj dziecko ... chodzi do przedszkola i boje sie ze zaniesie te pchły do przedszkola????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paerma
My zaczynaliśmy od sprayu jakiegoś... Ale zero efektów. Było nawet ręczne szukanie i wybieranie. No ale cóż, każdego miejsca się nie przejrzy. Postanowiliśmy zadzwonić do tej firmy http://www.inpest.pl/, bo mają bardzo korzystną ofertę. I w końcu wyniosły się pchły, nie męczą mnie, rodziny, mojego psa. Dlatego żałuję, że wcześniej nie zdecydowaliśmy się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×