Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agakpraca

Praca dodatkowa

Polecane posty

Witam. Od razu mówię, że praca jaką pragnę zaoferować, wymaga troszeczkę wkładu własnego w sensie czas i kreatywność. Na początku na pewno zarobki nie będą oszałamiające (ja w pierwszych trzech tygodniach zarobiłam ok. 200zł, a wcale się nie przyłożyłam:-) ), ale systematyczność w działaniu może przynieść nam w szybkim czasie bardzo dobry dochód pasywny. Możliwości, jakie oferuję mogą być nieograniczone, zależeć będą od celu jaki sobie postawimy. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany współpracą, proszę kierować swoje maile na adres agnieszka.kowalczyk1@interia.pl opiszę szczegółowo na czym polega praca, odpowiem na wszystkie pytania i we wszystkim pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź kobieto idź w piz/d/u/, albo nakryj się deklem, ja osobiście dość mam takich cwaniaczków ja pani (celowo z małej litery), kto jest jeszcze na tyle głupi, żeby się nabrać na podobne oferty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważacie, że ta oferta pracy, a tym samym ta Pani to naciągaczka? Niby na co chce naciągnąć? Co prawda nie wiem, co oferuje, ale z tego co widzę w ogłoszeniu na pewno nie gruszki na wierzbie. Czyli nie obiecuje najnowszego modelu Mercedesa prosto z salonu w pół roku. Oferuje pracę, którą można podjąć lub nie, to jest tylko i wyłącznie wola zainteresowanej osoby. A jeśli kogoś przeraża perspektywa pracy i wkładu własnego wysiłku w osiągnięcie jakiegoś celu, czy sukcesu to raczej źle to świadczy o osobie wypowiadającej takie osądy, a nie o Pani wstawiającej ogłoszenie. Co do MLM, dlaczego syfiasty? Sama jestem konsultantką Oriflame od kilku lat i faktycznie uzupełnia to mój budżet. Nie są to może oszałamiające kwoty, ale i sama wybitnie się do tego nie przykładam, choć w tej firmie ilość włożonej pracy przekłada się wprost proporcjonalnie na zarobek. Poza tym jest to praca jak każda inna. Tak więc drodzy forumowicze, może mniej jadu w wypowiedziach, trochę więcej kultury i zapoznania się z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie jest praca jak każda inna, tylko żebractwo. Poza tym te "wprost proporcjonalne" zarobki to wyświechtana gadka żywcem wzięta ze szkolenia w kawiarni. Możesz się sporo nabiegać a gowno na tym zarobić. Poza tym ty też dobrze nie wybrałaś. Oriflame nie słynie z rzetelności i uczciwości. Często zmieniające się kody produktów, problemy z reklamacjami czy mierna jakość wyrobów. Dziadowska firma. - - - @ @ @ Dlaczego uważacie, że ta oferta pracy, a tym samym ta Pani to naciągaczka? Niby na co chce naciągnąć? Co prawda nie wiem, co oferuje, ale z tego co widzę w ogłoszeniu na pewno nie gruszki na wierzbie. Czyli nie obiecuje najnowszego modelu Mercedesa prosto z salonu w pół roku. Oferuje pracę, którą można podjąć lub nie, to jest tylko i wyłącznie wola zainteresowanej osoby. @ @ @ A to dlatego, że nawet nie podała nazwy tej firmy ani żadnych konkretów. Jedynie same bajki. O Mercedesach nawet mi nie mów, bo już wcale nie jesteście zabawni, wy mlm-owscy naciągacze :) - - - @ @ @ A jeśli kogoś przeraża perspektywa pracy i wkładu własnego wysiłku w osiągnięcie jakiegoś celu, czy sukcesu to raczej źle to świadczy o osobie wypowiadającej takie osądy, a nie o Pani wstawiającej ogłoszenie. @ @ @ Jaki wysiłek? Jaki cel? Tu chodzi o to, żeby wciskać ludziom jakieś tandetne kosmetyki, których nikt nie chce kupować. Możesz stanąć na głowie a osoba nie zainteresowana tematem nie weźmie tego i nici z zarobku. - - - @ @@ Co do MLM, dlaczego syfiasty? Sama jestem konsultantką Oriflame od kilku lat i faktycznie uzupełnia to mój budżet. @ @ @ To mierny masz ten budżet, skoro takie jałmużny go uzupełniają ;) Każdy mlm-ek tak mówi, żeby tylko naciągnąć kolejnych naiwniaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz El Camillo wez się póknij w dekiel, bo rozumu to nie masz wcale. Jesli ci nie odpowiada mlm, czy oriflame i avon, ok. Ale nie obrazaj innym. Jestem aroganckim cwaniaczkiem. Myślisz, że rozumy zjadłeś? Wrecz przeciwnie, nie masz go wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci napisał wy.p.i.e.e.rd.a.la.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ Jestem aroganckim cwaniaczkiem. @ @ @ I tu się z tobą zgodzę, jesteś aroganckim cwaniaczkiem i pajacem z MLM ;) @ @ @ Wiesz El Camillo wez się póknij w dekiel, bo rozumu to nie masz wcale. Jesli ci nie odpowiada mlm, czy oriflame i avon, ok. Ale nie obrazaj innym. Jestem aroganckim cwaniaczkiem. Myślisz, że rozumy zjadłeś? Wrecz przeciwnie, nie masz go wcale. @ @ @ Może lepiej sam się pÓknij w czerep żebraczy cwelu ale najpierw zajrzyj do słownika matole bez szkoły ;) Tu nie chodzi o to czy mi odpowiada czy nie. Nie podoba mi się, że oszukujecie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem teraz na Kafeterii u góry się wyświetlała reklama... Złap karalucha zarobisz 1500 euro. Tak więc nie trzeba nic robić , wystarczy karaluchy łapać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zbieraj te karaluchy jeśli wierzysz w takie bajki :) Niektórym naprawdę nie wiele potrzeba do szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×