Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniamała30

Wibrator, polećcie coś..

Polecane posty

Gość Aniamała30

Od paru dni rozmawiamy z facetem o tym, ze fajnie byłoby dołożyć taki element do naszych zabaw w łóżku. Ale nie znam się, weszłam na all dzisiaj i oszalałam, bo tyle tego jest :) Coś możecie polecić? Są jakieś króliczki, zwykłe, silikonowe, zagięte? Jakie macie doświadczenia? Myślimy też o kulkach/korku analnym i tu też prośba o ewentualne porady :) Z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to trudno coś doradzić, bo każdy ma inne predyspozycje a mi jako facetowi tym bardziej :-) ...ale...ale...kupiłem w swoim życiu trzy wibratory swoim partnerką do wspólnych zabaw. Dwa klasyczne, starałem się odwzorowac mniej więcej własne gabaryty. Ostatni za namową pani w sexshopie mały, dyskretny elegancki. Jak że pomagałem przy obsłudze tych wariatów mogę powiedziec ze te większe są poreczniejsze w obsłudze dla faceta. Mały jest dobry do zabawy z zewnątrz. Koleżanka pokazywał mi również swój z którego jest bardzo zadowolona z takim małym kreciolkiem co stymuluje łechtaczkę podczas penetracji. Jej również był spory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×