Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomysł na czas wolny

Polecane posty

Gość gość

hej! niedawno przeprowadziłam sie do Wroclawia :-) jest to duze miasto i maaaase rzeczy ciekawych mozna tu robic, ale licze na tych ktorzy wiedza co dobre i podpowiedza co tu mozna zrobic ze soba ciekawego i pozytecznego. na początek myslalam o fitnesie. co polecacie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jazda jazda jazdaaaaaaaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fitness to super sprawa! szczegolnie jak sie chodzi z przyjaciolkami. Nie dosc ze fajnie spedzasz czas to robisz przysluge swemu cia łu. takie kluby fitness tylko dla Pan sa swietne! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubisz muzykę i chcesz poznać fajnych ludzi o podobnych zainteresowaniach to zajrzyj na stronę: http://fundacjafabrykamuzyki.pl/. Nie miałem wielu znajomych, ale postanowiłem pójść na kurs i nauczyć się grać na harmonijce ustnej. Teraz mam kolegów, założyliśmy zespół i fajnie spędzamy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli fitness dla pan to tylko fitcurves! uwielbiam ich :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka111
Można się zapisać na fitness do klubu, w Saturn Fitness na Bielanach w Warszawie karnety sa całkiem tanie, możesz np iść z koleżanką i bedziesz miala towarzystwo, a klub bardzo ładny, zajęcia bardzo fajnie i instruktorki przyjaznie nastawione do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić naukę gry na gitarze u http://www.akademiamr.com/ u których drugi rok się już szkolę. Naprawdę wysoki poziom nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×