Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość89

źle wyrzeźbione mięśnie brzucha?

Polecane posty

Gość gość89

Hej dziewczyny. Mam pytanie czy można źle ćwiczyć mięśnia brzucha? Od czasu kiedy zaczęłam ćwiczyć nogi i robić brzuszki mam wrażenie, że mój brzuch zrobił się jaki taki... grubszy. Kiedy patrze na niego z mojej pespektywy mam wrażenie, że naprawdę zrobił się większy. Czy robie cos nie tak? A może patrząc na brzuch "od góry" tak się zawsze wydaje? Niby jak patrze do lustra to widzę lekki kaloryferek... No ale denerwuje mnie to, bo zawsze był płaski, dlatego jak to jest z tymi mięśniami brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesnie sie wzmocnily i powiekszyly ale widocznie jeszcze sporo tkanki tluszczowej na brzuchu zostalo, dolacz jakies cwiczenia kardio a jeszcze lepiej interwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
no ale ja zawsze z natury mialm płaski brzuch... mam 166 cm wzrostu i waże 47 kilo. Mam figure gruszki i tłuszcz idzie w uda... No kurcze zniechęciłam się do wykonywania brzuszków;/ mam wypukły brzuch, jakiś taki dziwny, nie podoba mi się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak mysle, ze mam racje mi po cwiczeniach znikla talia i uwazam ze to dlatego ze troche urosly mi miesnie skosne brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i wczesniej tez mialam plaski i talie tez mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
No trudno mi w to uwierzyć, ale jak tak zaczęłam o tym czytać w internecie, to faktycznie możesz mieć rację. Jestem zdziwiona, bo myślałam, że spokojnie wyrobie sobie ładne mięśnie brzucha, skoro z natury miałam płaski brzuch... A teraz jest wydęty i po protu dużo grubszy, az nie moge na niego patrzec... jak przestane cwiczyc to wroci do dawnych kształtów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Jakie ćwiczenia polecasz? Przyznam szczerze, że niby ćwicze od 1,5 roku, ale nie jakoś bardzo intensywnie. Dopiero od niedawna, kiedy zaczęłam zauważać efekty w postaci smuklejszych i jędrniejszych nóg zaczęłam myśleć o mięśniach na brzuchu. Czy chodzenie/bieganie po schodach, skakanie na skakance będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzenie/bieganie po schodach, skakanka sa ok jesli chcesz spalic tluszcz i w jakims stopniu tez pewnie wzmacnia to miesnie, ale jesli chcesz np. miec wyzej pupe albo masz za chude lydki to raczej bedzie za malo z twojej wagi wnioskuje, ze jestes szczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanka2
Ja na brzuch stosowałam "Szóstkę Weidera" właśnie i przyznam, że przyniosła fantastyczne rezultaty. Gdybyście zobaczyły moją oponę, przeraziłybyście się :D. Mam skłonność do tycia w pasie po babci i mamie, wszystko idzie tam. Reszta ciała szczupła i nieproporcjonalna, tylko ten brzuch... i każdy pytał, czy jestem w ciąży. No i oprócz ćwiczeń, zbilansowana dieta, a na "podkręcenie" metabolizmu polecam czerwoną herbatę: http://www.herbata.info/herbata-czerwona/. Brzuszek wygląda idealnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×