Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zamknięcie pochwy

Polecane posty

Gość gość

słuchajcie wyczytałam na forum ze jakaś laska po 2 porodach miała tak ze wypadła jej pochwa na zewnątrz, i musi mieć operacje i to może sie nie udać , może trzeba bedzie zamknąc pochwe zeby nie wypadało, słyszałyście o czyms takim? czy ktos z waszych znajomych albo wy tak miałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :D ale wiem,ze jest zabieg podwiązania mięśnia, który podtrzymuje pochwę. Wykonuje sie go u wielorodek, osób starszych, zwlaszcza gdy dochodzi nietrzymanie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się z tym nie spotkałam ale to musiał być jakiś ciężki przypadek - jeśli miałabym problem z luźną pochwą skorzystałabym najpierw z laseroterapii dopiero później operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na polskich stronach o tym sie nie dowiesz, tylko na angielskich... Na polskich ledwo sie przyznaja o wypadaniu a co dopiero takim zabiegu, a w realu to juz wogole... Closure the vagina i tego typu problemy poszukaj sobie... Tam czesto pisza o robieniu to kobietom starszym, ale znalazlam forum, gdzie opowiadala o tym 40 latka...ze zostalo jej to zaproponowane, po 3 nieudanych korektach plastyki pochwy po wypadaniu. Tkanki i wiazadla na wskutek czestych interwencji zwyczajnie nie ma sie to wszystko na czym juz pozniej trzymac... Pokazuje to tez lekarzy bez wyobrazni... Czy ktorys zgodzily sie obciac sobie penisa w wieku 40 lat?... Watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten zabieg nazywa sie Total colpectomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze istnieje jakieś powikłanie po ciązy spotykałam się z przypadkami gdzie jednak kobieta po porodzie czułam się świetnie a innej - tak jak piszesz, wypadała pochwa itp... Wszystko zależy od tego jak pójdzie poród jakie dziecko itp... bo wiadomo, że jednak rozwarcie rozwarciem ale ta skóra może się rozerwać. Ja po ciąży leczyłam nietrzymanie moczu bo też miałam taki problem po porodzie ale jakoś jestem po pół roku od wykrycia problemu no i różnica jest znaczna. A chodzę do centrum Beauty - http://www.beauty.com.pl/pl/ginekologia-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Total colpectomy to raczej coś z doopą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×