Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zbyt wysokie libido

Polecane posty

Gość gość

Jestem tak napalony,ze potrafie skonczyc po 30 skundach- minucie i natychmiast kontynuowac zabawe i tak kilka razy po rzad. Jak temu zaradzic? Nie chce by zbyt wysokie libido przekladalo sie na przedwczesny wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zacznij ćwiczyc aikido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka128
Nie napisałeś ile masz lat bo to ważne, myśle że Twoje libido i to że szybko dochodzisz to normalne wielu mężczyzn osiąga taki poziom podniecenia że samo wł.... to dla nich szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie: podstawowe pytanie to ile masz lat? To różnica czy 16 czy 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata. Moge miec w ciagu dnia 5-6 orgazmow,a i tak chodze ciagle napalony. Natura chyba przesadzila z poziomem testosteronu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaaa
A masz bardziej dominujący czy spokojny charakter? Ciekawi mnie czy duzy poziom testosteronu powoduje tez wpływ na typ charakteru. I nie martw się, ja jestem kobietą, mam 33 lata i tez tak samo duze libido. Masturbuje się tez z 4 razy dziennie czasami, a i tak non stop dalej mysle o sexie i mam na niego ochote. Właściwie tylko myślę o seksie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charakter mam zupelnie odwrotny do poziomu testosteronu. Dokladnie, tak jak ty calymi dniami tylko mysle o seksie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaaa
Czyli spokojny charakter? No ja tak samo więc po prostu jak znajdzoesz partnerkę która dotrzyma ci tempa to będzie cudownie a nie powód do narzekania ;-) W sumie to jedna z najfajniejszych rzeczy w życiu, napędzająca do działania... jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby tylko przy kobiecie ten poziom podniecenia nie byl jeszcze wiekszy bo mnie rozsadzi od srodka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka128
Do Księżniczka, zazdroszcze Ci moje libido jest zerowe:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×