Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumiśka Bunia

Szkoły policealne w tych czasach się nie opłacają

Polecane posty

Gość gość
Skończyłem szkołę policealną i była to strata czasu. Poziom jak dla upośledzonych debili (technik ekonomista).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja zrezygnowałam z technika rachunkowości. Chyba technikum jest bardziej wartościowe niż szkoła policealna, chociaż egzaminu zawodowego i matury też nie zdałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tritara
To nie jest kurs. Uczysz się praktycznych rzeczy, nie suchej teorii. Poza tym dostajesz odpowiedni tytuł, specjalisty lub technika. Ja kończę w Progresie architekturę wnętrz i szczerze, bardzo się cieszę, że zdecydowałam się zapisać. Nie jest drogo, a uczę się przydatnych w mojej pracy rzeczy. No i kasy nie trzeba bardzo dużo jednak wydawać, mnie miesięcznie wychodzi 95 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nic nie dają ale dla pracodawcy to dodatkowe kwalifikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego warto wybrać się na kursy, bądź szkolenia, które poszerzą Twoje horyzonty! rekrutacyjnarewolucja.pl, strona warta uwagi! na prawdę mają wiele do zaoferowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze to dodatkowe kwalifikacje, tym bardziej, że po 2 latach otrzymujesz normalny tytuł technika, po zdaniu państwowych egzaminów. To jak je zdasz zależy od ciebie, ile się nauczysz. Uczyłam się na BHP w Omedze, zajecia były co 2 tyg w weekendy, nic nie płaciłam, przed egzaminami musiałam sama usiąść trochę więcej do nauki, ale zdałam na 80% i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×