Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki dodatek do takiego dania

Polecane posty

Gość gość

Robię karkówkę (plastry) zapiekaną z pieczarkami i "kołderką" smietanowo-cebulową. Jaki dodatek pasuje do tego? Ziemniaki,kluski odpadają,bo nie ma sosu do polania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po czorta ma być sos? Sałata z winegretem i np. opiekane ćwiartki ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałem,że MA być sos,tylko że kluski/ziemniaki (gotowane) nie pasują,bo bez sosu będą suche.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wyżej gościowi chodziło ze po co miałby byc sos do ziemniaków gdyby były zapiekane, upieczesz ziemniaki razem z karkówka i zaoszczędzisz czas i garnki:) a do tego surówka z kapusty, albo marchewka z jabłkiem i porem :) Myślę że te Ziemniaki zapiekane najlepiej pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna, to my jacyś dziwni jesteśmy czy jak? bardzo często robię mięsa z piekarnika i do nich oprócz suórwki np. właśnie pieczone ziemniaki czy bataty, kluski śląskie, quinoa, odsmażaną czy tylko gotowaną polentę itp. i prawie nigdy nie ma żadnego sosu oprócz tego co się w pieczeniu z mięsa wytworzy ewentualnie; jak koniecznie musisz mieć mokro to sobie puree takie, że aż płynie zrób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryż pasuje, mięso ciężkie więc dodatki powinny być lekkie, do tego zielona sałata z pomidorami, skropiona oliwą z ziołami. Byle nie surówka podlana śmietaną, czy majonezem.... I BEZ SOSU!!!! nie ma nic gorszego niż ziemniaki pływające w brei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeneffer
Ja też skłaniałabym się ku pieczonym ziemniaczkom. Takie ćwiartki smaruje oliwa z oliwek z różnymi przyprawami i zapiekam. Ale brzmi to danie smakowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszych klasach szkoły podstawowej dzieci uczą się czytania ze zrozumieniem..... Niektórzy użytkownicy forum posiedli jedynie umiejętność pisania i pobieżnego czytania.... Nic nie pisałem o tym,że ma być mokro,że muszą ziemniaki pływać w brei.... Sorry,ale ja nie lubię wysypanych z garnka suchych kartofli. Ziemniaki zapiekane/opiekane/pieczone -świetny pomysł. Liczyłem też na np. pomysł jakiejś sałatki na bazie ryżu,makaronu lub ziemniaków,która byłaby jedynym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×