Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nie będe dziś zakładała tematów na forum, cieszycie sie?

Polecane posty

Gość gość
To jest film od 15tu lat. Chyba, że z mamusią idziesz, gimbazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka a na czarnej mszy już byłaś?czy to w sobotę jest ta impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To jest film od 15tu lat. Chyba, że z mamusią idziesz, gimbazo." a ty nadal sie upierasz że ja jestem gimnazjalistką mimo iz nie udowodniłeś że jakikolwiek gimbus w tym kraju słucha Autopsy, Krisiun czy Death :P nudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniasta, wiesz co jest przecinek, gimbazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie, że cię choć przez kilka godzin nie będzie.:D Pozdrowiłaś siostrę? :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś xxxx Łomatko znowu ta ponadprzeciętna inteligencja... On ci cały czas pisze, że jesteś mentalnym gimbusem! Odnośnie gustu muzycznego gimbusów. Wiek gimnazjalny to 13-16 lat. Kupa 15-16 letnich gimbusów słucha Death itp. Kiedyś to była 8 klasa podstawówki i 1 klasa liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kupa 15-16 letnich gimbusów słucha Death itp." raczej nie kupa. szczyt metalowego wyrafinowania wśród tych gimbusów słuchających metalu których spotykam to albo czołówka thrashu np.Slayer, Exodus, i najpopularniejszy death metal jak np. Vader, Behemoth, czasami folk metal jak Ensiferum albo power, a i tak większośc kindermetali słucha zespołów typu Hunter, Slipknot, Metallica, Black Veil Brides, Sabaton.Gimbusa słuchającego Death chyba nigdy nie spotkałam, mam wrażenie że nieco zapomniany jest ten zespół. " Kiedyś to była 8 klasa podstawówki i 1 klasa liceum." To już czasy mojego brata a nie moje :P " On ci cały czas pisze, że jesteś mentalnym gimbusem! " Tak mentalny, ze aż zasugerował że mam mniej niż 15 lat :P dobra, ja sie zbieram, żegnam was, film jest dopiero wieczorem, stąd następne moje posty dopiero jutro :D :D macie odpoczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Kaśka.. co oznaczają te krzyże? - chce sobie kupic kolczyki z tym motywem :-P h ttp://www.naturalrockdesigns.com/wp-content/uploads/IronCross.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to krzyż żelazny, takie niemieckie odznaczenie wojskowe. w kręgach metalowych sławne chyba ze względu na to, że nosi je Lemmy. a po co to pytanie akurat do mnie, nie możesz sama sprawdzić w internecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko że nie sluchasz muzyki tylko metal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×