Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sie zmusic do seksu z mezem??

Polecane posty

Gość gość

13 miesiecy po porodzie, cesarce nie mam zadnej ochoty na seks ZADNEJ moglabym zyc w ascezie do konca zycia! karmilam tylko 5 miesiecy,maz duzo spedza czasu z dzieckiem a jak przychodzi wieczor to wole obejrzec serial z mezem niz isc do lozka jak sie zmusic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty mieszkasz że nie ma tam ginekologów, seksuologów i endokrynologów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę że będzie potrzebny seksuolog bo skończy się rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej czy później mąż znajdzie sobie kochankę, nie myśl, że faceci mogą żyć bez seksu, dla nich to podstawa związku. I oczywiście będziesz obwiniała o to wszystkich tylko nie siebie. To będzie wina kochanki, że uwiodła twojego męża, bo przecież tak dobrze układało się w waszym małżeństwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie musze zmusic sie do seksu jakos aby nie doszlo do rozwodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale "przecież mu prałam i gotowałam czego jeszcze niby chciał" klasyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj grubo sie mylisz! wiem, ze jak maz znajdzie sobie kochanke to bedzie tlyko i wylacznie moja wina, nie jestem z tych co obwiniaja wszytskich a nie widza w sobie winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet moze miec tez kochanke nawet jak zona mu robi dobrze codziennie i paraduje w super seksi ciuszkach- oj wy naiwniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij się leczyć, bo zmuszanie do seksu nic nie da. Przecież mąż zauważy, że nie masz ochoty na zbliżenia. Też bym nie chciała uprawiać seksu z osobą, która się do tego zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kobito, ale zmuszenie się nie rozwiąże problemu, tu trzeba sięgnąć głębiej, zbadać przyczynę. Zacznij od badania hormonów, może coś nie tak z poziomem estrogenu, progesteronu lub prolaktyny? Albo może po prostu przyczyny psychologiczne, np. strach przed kolejną ciążą, stres etc. zastanów się co jest nie tak i porozmawiaj z mężem na spokojnie :). Problem sam się nie rozwiąże bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie blokuje? Sama mysl, ze musze brac udzial w grze wstepnej meczy mnie ... Po 2 widze, ze z dzieckiem nie jest juz tak samo. Ciagle jestem spieta, ze corka obudzi sie, ze musze jeszcze przygotowac sie do pracy, ze wygladam nie tak jak powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A maz robi cos zeby bylo dobrze ? przytula ,całuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"facet moze miec tez kochanke nawet jak zona mu robi dobrze codziennie i paraduje w super seksi ciuszkach- oj wy naiwniary" oczywiście, że tak. Sama znam takich facetów, którzy mają, żony, regularnie uprawiają z nimi sex, a na boku przelecą wszystko co się rusza. Ale prędzej "normalny" facet znajdzie sobie kochankę jak mu żona nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli blokują cie takie przyziemne sprawy tak? Moja rada - odpocznij, wyjdź może gdzieś z mężem. A jeśli to nic nie da to pozostaje Ci/Wam psycholog albo seksuolog, bo widać, że zależy Ci na mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymień męża na takiego dla którego wartości zmieniły się tak jak dla ciebie. Czyli- po urodzeniu dziecka najważniejsze jest co? -Dziecko! Proste i nieskomplikowane! Ty tak uważasz a mąż też powinien! Dobrze mieś wspólne cele w życiu ale jakie by one nie były, to, co jest najważniejsze w tych celach? -Dziecko! Jeśli dziecko ma być tylko dodatkiem a seks najważniejszą i scalającą związek rzeczą, to widocznie moje życie jest matriksem a w mojej rodzinie nikt nie obchodził złotych godów! Prawda jest taka że seks jest nieistotnym elementem małżeństwa wśród normalnych i zdrowych na umyśle ludzi! A całą reszta ludzi uważających inaczej, to po/pier/dół/ki! Zresztą pełno takich w koło-pomyleńców rozwodników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 14.13 Czyli mąż jest ci potrzebny tylko do spłodzenia dziecka? Wie o tym że dla ciebie jest tylko przedmiotem potrzebnym do reprodukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro się czyta twoją wypowiedź. Ja tez tak kiedy żyłam jak ty i rozumiem cię. Też po ciąży nie miałam ochoty na zbliżenia z mężem. Seks przestał mnie interesować, stałam się oziębła. W końcu siostra poradziła mi abyśmy udali się na terapie małżeńską do seksuologa http://www.seksuolog-warszawa.com.pl/ i po kilku spotkaniach, rozmowach ze specjalistą i nasze życie się odmieniło i teraz na nowo cieszymy się sobą. Często uciekamy do łóżka, być może niebawem nasz synek będzie miał rodzeństwo. Pracujemy codziennie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

trzeba zacisnąć zęby , zamknąć oczy i czekać 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam podobnie, a od porodu minelo juz 7 miesięcy. Mąż chce codziennie, zmuszam sie i tyle dla swietego spokoju. Raz tylko wrocilo mi libido, gdy byla ciaza biochemiczna. Wtedy naprawde mi sie chcialo i zmeczenie nie mialo tu nic do rzeczy. Ot, czysta chcica i popęd. Ale wraz z utrata ciazy ochota na seks odeszla. Poeksperymentuj z dieta na lepsze libido, potem zbadaj hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmuszaj się! Siostra mojego partnera po odstawieniu tabletek też straciła totalnie ochotę. Raz na dwa tygodnie się zmusza i nie jest z tego powodu szczęśliwa. 

Porozmawiaj z mężem i powiedz mu prawdę że po prostu nie masz ochoty (jeśli jeszcze nie wie). Zawsze możesz iść do lekarza i porozmawiać z nim o tym. Często kobiety po porodzie tracą ochotę. I nie ma w tym nic złego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurde wszyscy tu piszą że facet potrzebuje często a kobiety nie chcą albo się zmuszają a u mnie jest na odwrót. Jestem kobietą, w maju był jeden stosunek, w czerwcu może dwa. Ja chcę częściej a mój facet chyba nie lubi tego robić 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×