Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boo booo

wystrój wnętrza

Polecane posty

Gość gość
Kamień naturalny jest super do wnętrza. Świetnie nadaje się na blaty kuchenne, parapety czy podłogę. Trzeb tylko pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu kamienia, bo jest ot materiał wrażliwy. Moim zdaniem najlepiej nadają się do tego preparaty formy Consil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najważniejszym elementem jeżeli chodzi o wystrój wnętrza to dodatki, dlatego ja kupuje zawsze najlepsze w sklepie - www.Karensz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
A ja zastanawiam się nad wyborem zegarów i postanowiłam kupić do sypialni tradycyjny budzik, znalazłam takie na stronie https://fabrykaform.pl/budziki-i-zegary-stolowe . Co o tym myślicie? Podoba mi się styl vintage i często wyszukuję tego typu dodatki i akcesoria do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomniaxxx
Fajna jest zabawa w architekta - bo to jest jedyne właściwe podejście żeby nie wykończyć się nerwowo :) https://www.dudik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkananaa
Ja urządzałam mieszkanie sama, jestem mega zadowolona z efektu, może nie jest jeszcze idealnie, ale wszystko kwestia dekoracji i doboru dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyylwiaFilk
A gdzie kupujesz np pościel, narzuty czy zasłonki? Masz ulubiony sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre grube porządne dywany mają na https://7kd.pl/. Ten dywan co kupowałam do salonu (jest duzy ma ponad na 2 na ponad 3 metry) to mi bardzo fajnie wyciszył pomieszczenie. Wcześniej to głosy od sąsiadów z doły niosły się wyjątkowo dobrze, zwłaszca jak sąsiadka paradowała w szpilkach po parkiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wnętrza to różnie bywa z tym wystrojem. Osobiście jestem zdania że lepiej wszystko zostawić fachowcom, polecam anwo lublin https://anwo.com.pl świetna firma z wieloletnim doświadczeniem. Ich portfolio samo mówi za siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lubię aranżować wnętrza samemu, ostatnio zmieniałam salon, dużo czasu oczywiście poświęciłam na znalezienie odpowiedniego kompletu wypoczynkowego moim zdaniem narożnik Madras z Moderno Meble jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam poszukiwanie inspiracji w internecie np na pintereście, wiele z nich można zrealizować samemu. Jest też mnówstwo programów w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na kreatywnazielen.pl znalazłam możliwość zamontowania chrobotka - to mech specjalnie przeznaczony do mieszkań. W galerii zdjęcia wyglądaja obłędnie. Z tego co czytałem, to nie wymaga to pielęgnacji tylko wilgoci w mieszkaniu. I mozna to mieć nawet z 10 lat. Na stronie jest w galerii zamontowany w łazience, fajnie to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za ciekawymi dodatkami i dekoracjami do naszego domu. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gniezna to polecam wam wybrać się do sklepu https://goja.pl/ Tam znajdziecie sporo ciekawych dekoracji do waszych domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticja

Czasem niewielkie zmiany wystarczą, żeby ożywić wnętrze. Nowy kolor ścian, zasłony, narzuty. Kilka dodatków, przestawienie mebli i mieszkanie nabiera nowego charakteru. O dziwo nawet zwykłe włączniki i gniazdka mogą wiele zmienić, więc też warto zwrócić na nie uwagę. Bezpieczne i łatwe w montażu, a do tego z ciekawym wzornictwem znajdziesz u Ospela https://www.ospel.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi minimalistyczne wnętrza, to mogę polecić markizy Fakro - to świetna i praktyczna alternatywa dla klasycznych rolet, czy też żaluzji. Wygląda o wiele lepiej, a w dodatku wnętrze się tak nie nagrzewa latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza c

Masz rację, że czasami nawet niewielki element zdziała nam cuda we wnętrzu. U mnie tak sie stało za sprawą ślicznej pufy, którą kupiłam w slf24.pl. Przepiekny mebel ale nie jest to taka zwykła pufa ale w kształcie ławeczki, a posatwiłąm ją w przedpokoju. Efekt przerósł nawet moje oczekiwania. Każdemu sie bardzo podoba i jest niezwykle wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Ja z minimalistycznych mebli ostatnio polecam AAAA Meble, kupiłam od nich niedawno meblościankę białą z drewnianymi elementami, Natalia Siwiec chyba ma podobną 😄 ale tak poza tym jest naprawdę dobrze wykonana  polecam 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Co do ciekawych dodatków mogę polecić pracownię renes, bo wykonują solidne, ale przede wszystkim piekne artystyczne rzeczy. Ramy, lustra ale też meble. Fajnie to wygląda jak cały projekt jest ogarnięty tak na tip top. U mnie pokój po remoncie i tej aranżacji od nich zyskał bardzo dużo i kompletnie się odmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Pasek

A ja się takich sklepów jak IKEA nie boję, są tam fajne rzeczy, w normalnych cenach co istotne.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogami

A mówi Wam coś nazwa Sklep Afrykański? Jakiś czas temu miałam remont w mieszkaniu i w związku z tym, że kocham taki egzotyczny, kolonialny styl, dodatki do mieszkania kupuję właśnie u nich. Są przepiękne, niepowtarzalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamka1212

jeśli chodzi o drobne dodatki  i stylowe dopełnienie wnętrza to swietnie dopasują się ramy, oprawy, a nawet oświetlenie,  jeśli chodzi o firme to Renes polecam całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Emilka92 polecam firm MoonWood (www.moonwood.me). Brałam od nich taborety i stoliki i są świetnie wykonane i solidnie. Robią wrażenie. A co najważniejsze do ich produkcji używane jest drewno pozyskiwane w odpowiedzialny sposób z polskich lasów oraz nie używają żadnych szkodliwych substancji co jest dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorre

A czy nie ważniejsze od wystroju wnętrza są urządzenia które mają pracować? I to najlepiej kilka lat bez awarii? Ja wolałam więcej kasy przeznaczyć na np. piekarnik (Electrolux SteamCrisp) niż na fikuśne płytki na ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto na ściany położyć beton architektoniczny to nowoczesny materiał trzeba tylko pamiętać o zabezpieczeniu go najlepiej preparatem Dynasil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roza

Sprawdzaliście pracownię Renes ? Jakie fajne rzeczy tworzą do wypełnienia wnętrz ? Cudo! U mnie wiszą lustra od tej pracowni, które wykonane są w pełni perfekcyjnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga j

U nas zmieniamy to i owo w salonie. Tak tylko chcemy go troszke odświeżyć. Sporo fajnych rzeczy kupiliśmy w superwnetrze.pl. Świetny sklep z ogromną i bardzo różnorodną ofertą. Z zakupami trafiliśmy w dobrym momencie, bo sporo marek jak zack, blomus, brabanitia, czy nawet king home mają w promocjynych cenach. Przyznam, że dużo zaoszczędziliśmy, a jakości jesteśmy pewni, bo to górna półka. Możecie zerknąć, moim zdaniem warto skorzystać z takiej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×