Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dam pracę najchętniej osobom ze wsi

Polecane posty

Gość gość

Dam pracę. Poszukuję osób, najchętniej ze wsi, mających w swoich okolicach gospodarstwa z hodowlą bydła mięsnego lub nastawionych na mleczarstwo. Najbardziej zależy mi na osobach z województw wielkopolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie. Płacę za pozyskanie potencjalnego klienta na towar, który oferuję. Jest to gliceryna roslinna (służąca m.in. w żywieniu bydła). Sprzedaję ją m.in. na Allegro jednak wielu potencjalnych klientów nie ma dostępu do internetu. Jako, że rynek na oferowany przeze mnie towar jest bardzo chłonny, oferuję atrakcyjne wynagrodzenie, z łatwością w jeden dzień można zarobić nawet kilkaset złotych! Zapraszam chętnych do kontaktu: krawoj12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko dla tych, którzy mają w okolicach takich klientów lub znajomych, nie każę nikomu biegać od domu do domu, ktoś ma w okolicach osoby stosujące ten specyfik to dlaczego nie mam dać takiej osobie zarobić? zainteresowanych zapraszam na email: krawoj12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipa! Nawet gdybym chciała,to u mnie krów jak na lekarstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wielu znajomych mieszkających na wsi i część z nich ma gospodarstwa. Ale nie mam zamiaru wciskać im jakiegoś gowna z internetu. To co proponujesz to nie jest żadna praca tylko zwykłe żebractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×