Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytalska0909098

W jakich pozycjach dochodzą wasi faceci? czy tylko w jednej czy kilku?

Polecane posty

Gość gość
W niektórych pozycjach cipka jest ciaśniejsza i mocniej stymuluje penisa. Tak się dzieje np w pozycji od tyłu, na pieska. Podobnie jest gdy twój facet zaspakaja sie sam ręką. Może wtedy sam dostosowywać tempo, rytm, ucisk, szybkość swoich ruchów oraz stymulację odpowiednich miejsc na swoim penisie do swojego podniecenia i w ten sposób dochodzić do orgazmu. Kobieta bardzo rzadko zrobi to tak samo jak jak robi to sobie mężczyzna sam. To działa też w drugą stronę, mężczyzna nie będzie pieścił w taki sam sposób kobiety jak ona potrafi to zrobić ze swoja cipką. https://www.sexuarium.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
My z moim partnerem najbardziej lubimy od tyłu!! Ja leżę sobie wyciągnięta na brzuszku ze zwartymi nogami. A mój partner siedzi na moich podudziach i wchodzi tak głęboko jak potrafi. A gdy dochodzi kładzie się na mnie i finiszuje w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ktoś napisał głupi temat? Powstał dlatego, że własnie nie kazdy dochodzi w jednej jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Może dlatego że ludzie są ciekawi jak to z kim się kocha i w jakich pozycjach. Sex zawsze był czymś ciekawym dlatego tyle osób się na ten temat wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×