Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lunaa95

Panie na maj 2015

Polecane posty

Cześć, poprzedni mój wątek został usunięty... zapraszam panie na maj 2015! Jak się czujecie, jakie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Cześć Lunaa :D Co tam u Ciebie? Jak się czujesz? :) Pamiętasz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Me! Pamiętam.. nie wiem co się stało z tamtym wątkiem! i szczerze, nie pamiętam co u Ciebie... u mnie dziś 10 tydzień 6 dzień.. czyli jutro zaczynamy 11 tydzień. :) kolejna wizyta w 15 tygodniu czyli 27 listopad.. mam nadzieję, ze poznam płeć.. :D W grudniu i tak się prywatnie wybieram, na lepszy sprzęt między 18 a 20 tygodniem by poznać lepiej płeć... nie mogę się doczekać.. bardzo chciałabym dziewczynke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czuję się... yy... jak to w ciąży.... zakaz wchodzenia do kuchni :D bardzo mało jem, bo nie czuję głodu...a mdłości męczą cały dzień... a jak u Ciebie, dało się? który to już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
To jak masz 10 tydzień i 6 dzień to kończysz już 11 tydzień :) Ja też jestem w 11 tyg. według OM, ale wiem, że moja fasolka jest tydzień młodsza :) Ja na apetyt nie narzekam, ale jeśli na coś nie mam ochoty to tak zdecydowanie nie mam ;) Nie mogę patrzeć na mięso, właściwie na kotlety ;) A na usg prenatalne między 11-13 tyg. się nie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
To Twój brzuch na tej fotce??? To Twoja pierwsza ciąża z tego co pamiętam, tak? Aż się wierzyć nie chce, że Ci już tak urósł :D Ja mam podobny, ale jestem po pierwszej ciąży i to raczej moje sadełko niż ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
Me, u mnie to sadełko raczej..ale to mój brzuch :D mięso, to najgorsze co teraz istnieje.. wedle kalendarza kończę 11, a wedle usg 10 :) też byłam w szoku... nic mi nie wiadomo na temat takiego usg, jak usg prenatalne... Mi lekarz nawet zdjęcia nie dał ;/ więc idę do innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Luna, ja mam na 27 wg. usg :) Czyli u nas obu ciąża młodsza niż wg. OM :) Pamiętam, że trafiłaś na jakiegoś konowała :/ To usg między 11-13 tyg., tzw. prenatalne jest bardzo ważne, bo sprawdza się m.in. przezierność karkową czy kość nosową, generalnie wykrywa ewentualne choroby genetyczne dziecka. Koniecznie na nie idź. Trzeba je zrobić w tym terminie, bo podobno pomiar jest wtedy najbardziej wiarygodny. Potem robi się usg tzw. połówkowe, sprawdza się wtedy z tego co pamiętam serce i inne narządy, a potem jest jeszcze trzecie, ale muszę sobie doczytać, bo nie pamiętam. Niby rodziłam niecałe 2 lata temu, a pustka w głowie w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
A nie jest Ci zimno? Ja teraz marznę jak głupia. Nic nie jest mnie w stanie ogrzać :( Wieczorami chowam głowę pod kołdrę, bo nawet w twarz mi zimno :D Nie przypominam sobie jak to było na początku ostatniej ciąży, pamiętam tylko, że w późniejszym etapie było mi ciągle gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luna masz nadwage :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luna,co ty wypisujesz.tematu nikt nie usunął.cały czas jest.piszemy tam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprzedni wejśc nie mogę, jakiś bład nr 404 mi wyskakuje.. mój lekarz, to na serio debil.. :D A może i mam nadwagę ale mi z tym dobrze!! A zimno mi ciągle :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luna pewnie, lepiej miec nadwage juz jako nastolatka, co sie bedziesz przejmowac, fajnie byc wielorybem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
nie jestem wielorybem, nie jestem też kościata... więc proszę się ode mnie odwalić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz strasznie wielki brzuch jak na 11 tydzień ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne nie jestes bo tak sobie napisalas, przyznaj sie sama przed soba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Luna, no to nie jestem jedynym zmarźlakiem :) A komentarzami się nie przejmuj, tak to bywa jak się wrzuca fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
mam was gdzieś... mój brzuch moja sprawa... !! Me, jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszule CIĄŻOWE, koszule DO KARMIENIA, koszule DO PORODU w cenie od 19,50 PLN! Staniki DO KARMIENIA już od 10 PLN! Szczegóły na www.sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkie mamy ;) mam termin na ok. 3 maja, juz sie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa95
witaj gościu, czekamy razem z Tobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva77
witajcie 🖐️ 11tydz i 3 dni.mam termin na 23 maja, dzis bylismy na drugim USG, wszystko ok, mały skacze, nawet mam fajne foto dłoni :) to moje pierwsze dziecko, czuje sie doskonale, ani razu nie wymiotowałam, nie nic mi nie dolega, aby tak do końca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva, ja też się cieszyłam, ze nic mi nie jest...do 8 tygodnia.. też moja pierwsza ciąża.. zdjęcia niestety nie dostałam. :) mam na 20 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva77
ps mam nadzieje, ze wszelkie dolegliwości mnie ominą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva trzymam kciuki.. u mnie dziś zaczął się 13 tydzień... w sumie 12 tydzień 0 dni... czyli juz na 13 leci... mdłości jakoś nie mijają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×