Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Otóż jest taka sprawa. 1,5 roku temu wzięłam 'przyjaciółce' neetbook'a w orange rata to 100zl msc. Płaciła przez 3-4msc. I przestała. Od tamtej pory sie do mnie nie odzywa. Dostawałam listy z INTRUM JUSTITIA z komornikiem z Wołomina, byla egzekucja w sądzie itd. Dziś zadzwonili do mnie i powiedzieli jak 1900zl nie wpłacę do 31.10 (tego piątku) to przyjadą i zajmą mi wszystko w domu. Mam tylko rodzinne i alimenty i opiekuję się niewidomą mama. Co robić? Mogą mi zabrać wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalozyc sprawe cywilna 'przyjaciolce'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było to już w prokurat. I nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą zabrać tyle na ile wartość kredytu i kary jest. A co do "przyjaciółki" to radzę ją odnaleźć i pogadać z nią i zabrać neteboka skoro jest twój wg papierów a jak nie będzie chciała oddać to na policję o kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dałam to na policję i nic z tym nie zrobili. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moga ci zabrac tych pieniedzy, ktore dostajesz, komornik musi pozostawic ci ustawowe minimum, ktorego pewnie nie przekraczasz. jezeli nie jestes wlascicielka mieszkania, mow, ze wzzystkie dobra są mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli masz swiadkow, ze kupilas na siebie ten komputer i wg slownej umowy przekazalas jej, to są szanse najlepiej jezeli masz np grwarancje z nr seryjnym, to mozesz zglosic, ze ci go ukradla (policja musi przyjac zgloszenie kradziezy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rozmowie przez tel mówiłam im że to mamy, ale powiedzieli że trzeba przedstawić im papiery ze to jej. Powiedziałam że mam meble sprzed 20lat to pani mi powiedziała, że zajmą bo ludzie kupuja meble za 10zł i biorą do palenia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z Orange słyszała jak ona błagała mnie żebym jej wzięła. Miesiąc poźniej rozmawiałam z tą pania i powiedziała ze jak cos pojdzie mi na świadka. Spawa była na policji, pani z orange była też tam i policja nic z tym nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×