Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy starsi ludzie myślą że metale to wymarła subkultura?

Polecane posty

ja czasy, powiedzmy od połowy podstawówki, do poczatku liceum pamiętam jako czasy kiedy większośc ludzi wokół mnie w moim wieku słuchała własnie hip hopu(w gimbazie to tak 2/3 ogółu), dopiero w liceum sie odmieniło, i rock zaczął lekko dominowac, ale do liceum poszłam w 2010. "dlatego ludzie śmieją się z ofiar mody" nie zauważyłam, ludzie raczej starają sie byc modni, a niemodny ubiór uznają za obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu w*********j gardze toba i kazdym metalem przez ciebie, spowodowalas ze czuje wstret do calej tej brudnej syfiastej subkultury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć dziwnych znajomych, bo co innego jest starać się wyglądać w miarę normalnie (tak jak ty starasz się wyglądać nienormalnie), a co innego jarać się modą jak wariatka :P I też pamiętam, że miałam sporo znajomych słuchających hip-hopu...i masę kolegów kochających Korna, a emo było prawdziwą plagą (sama byłam baby batem wtedy :D). Może w Twojej okolicy się nie przyjęło po prostu. Co ciekawe masa osób która się specjalnie dziwnie nie ubierała słucha rocka i numetalu....no i Lordi wygrało Eurowizję jakoś w połowie tej dekady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×