Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gariix

Pielęgnacja skóry atopowej

Polecane posty

Gość gość
Ja to sama mam atopowe zapalenie skóry, u mojego malucha nie zauważyłam nic takiego na razie. U siebie to stosuję specjalne kosmetyki, które pozwalają mi dobrze zadbać o skórę. Używam zazwyczaj tych z atopis.pl, zamawiam je regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy skora atopowa a azs to to samo? moja dermatolog twierdzi ze nie, podobno ze skory atopowej moze sie rozwinac azs ale niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmagam się z AZS, które atakuje mi twarz. Głównie policzki, skronie i czasami powieki. Boje się nakładać maści sterydowe, dlatego sprobowałam https://stopbol.pl/, który jest naturalny i na pewno bezpieczniejszy. Choćby ze względu na skład. Zmiany są znacznie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas po testach wielu marek i produktów okazało się, ze polski produkt to strzał w 10 i przy wrazliwe, sklonnej do atopii skórze mojej córki stosujemy glównie atoperal baby! Kąpiele z krochmalem i pianki do mycia sprawiły, ze obie z córką wreszcie spimy spokojnie, bez drapania i placzu, które wczesniej byly normą...Podrazniona i sucha skóra szybko sie uspokoja i nie swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×