Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałem się

Polecane posty

Gość gość

cześć, mam 19 lat i od 2 miesięcy mam chłopaka. Jestem gejem. Moja mama nic nie wie, pytała czy mam dziewczynę i dla świętego spokoju powiedziałem że tak... :( kocham go... moja mama nie wie, że wolę chłopaków. Myślicie że najpierw powinienem jej powiedzieć a później przedstawić mojego chłopaka czy od razu przedstawić go i wtedy powiedzieć? Moja mama nie jest jakaś supertolerancyjna, ale też nie jest tak, że nienawidzi gejów. Z tatą jest zupełnie inna historia, bo on nienawidzi. Boję się powiedzieć... jak Wy jako matki byście zareagowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli piszesz prawdę, to potrzebna ci pomoc, ale... trafiłeś w najgorsze możliwe miejsce, szansa, że tutaj znajdziesz radę, jest minimalna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywalec F8-dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię jak jest :classic_cool: Poszukaj lepiej jakichś stron dla osób z orientacją homo (czy tam LGBT), i najlepiej takich gdzie trzeba się poddać weryfikacji, zanim admin przydzieli ci konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw porozmawiaj z mamą żeby nie było jakieś dziwnej akcji jak przyjdziesz ze swoim facetem. Powinna zrozumieć,jeśli chce twojego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jej nie powiesz to może mieć o to do ciebie pretensje,pogadaj z nią,na pewno zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×