Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młody mąż

Żona nie lubi oralnie, ja uwielbiam...dlaczego...

Polecane posty

Gość młody mąż

Jesteśmy z żoną ponad 2 lata po ślubie, ja mógłbym się kochać codziennie, ona 1-2 razy w tygodniu... ja mógłbym lizać jej ... codziennie, ona od początku związku sama z własnej inicjatywy zrobiła mi laskę może z 2 razy... ja chciałbym wypróbować w łóżku prawie wszystkiego, ona zna tylko 2 pozycje i nie chce więcej... już nie mowa o spontanicznym seksie np na stole lub w kuchni na blacie lub w łazience, nie mam tego i nigdy miał nie będę... Żona twierdzi, że mnie kocha itd, ale ja już sam nie wiem dlaczego tak się zachowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przed ślubem byłem demonem seksu, ze teraz narzekasz? Czy może ty z tych głupich i brałeś w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody mąż
to co miałem jej nie poślubić bo nie była demonem seksu?!?! A poza tym pod tym względem było kiedyś lepiej... nawet 6 razy w ciągu dnia się zdarzało, może nie codziennie ale czasem tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś myślałem że to kobiety są j*******e i wychodzą za mąż za facetów, którzy je w ogóle nie kręcą i nie spełniają podstawowych "wymagań", ale widzę że i faceci kretynieją i żenią się z laskami z którymi nie są wcale szczęśliwi... więc po co był ten ślub i w ogóle związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co miałem jej nie poślubić bo nie była demonem seksu x Owszem, skoro tak bardzo ci na seksie zależało, to nie wchodzi się w związki z kobietą o zupełnie odmiennym temperamencie, bo dziś tylko narzekasz, a jutro znajdziesz sobie pocieszenie u innej. Seks, a raczej jego brak lub niedobór jest jednym z głównych przyczyn zdrad i rozwodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegraniec zyciowyy
Za kilka lat napiszesz: "Jestem żonaty 10 lat,seks raz na 1-2 miesiące,z łaską.Jestem sfrustrowany i zły.Od lat robię sobię dobrze uprawiając cyberek.Wyrywam kobiety i bawię się nimi.Zmieniam je jak nic nie warte szmaty.Sa mi potrzebne tylko żeby sobie spuscic z krzyża:(." Jeśli nie chcesz skończyć jak onaniści tutaj,zastanów się,czy warto żyć w takim związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły mąż
to widzę że lepiej ożenić się z laską do której nic się nie czuje ale z***biście ciągnie tak? tak wychodzi z Twojego rozumowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : młody mąż Czy Twoja zona jest z religijnego domu? Jesli tak moze miec wdrukowane zee to grzech to silna blokada podobnie jak dala sobie zrobic siano z mozgu feministkom z 2 fali ze to ponizajace dla kobiety A one same w wiekszosci aktywne lesbijki wiec chcialaby sobie poszerzyc ilosc dostepnych kobiet do lizania cipki i polykania ich soczkow:) Ktore niczym nie roznia sie specjalnie od naszej spermy:) I wtedy nie jest to juz ponizajace dla kobiety:):):) Jest prosta metoda:) Namow ja na orola z polykiem i przygotuj sok grejfrutowy jak wystrzelisz jejw usta niech od razu polknie jak wodke i zapije tym sokiem:). I tak jak najczesciej zeby zostawalo jej mile uczucie smaku w ustach i mile wspomnienie:) Jak bedzieci ci tak regularnie robic orala z polykiem z 3 miesiace to sie przyzwyczai i polubi:) Sama bedzie chciala jak bedzie miala owulacje ssac ci k****a i lykac twoj nektar:):):) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, moze nalezy dluzej szukac i znalezc partnerke, ktora sie i kocha za caloksztalt, i ktora dorownuje ci temperamentem w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zapytasz żony,dlaczego tak się zachowuje? Podstawą udanego związku,seksu jest rozmowa.Musicie ze sobą rozmawiać o wszystkim,o swoich pragnieniach,fantazjach...Prosto i szczerze kawa na ławę:) Tutaj nie szukaj odpowiedzi ,wsparcia.Dla większości niestety coś jest albo białe,albo czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widzę że lepiej ożenić się z laską do której nic się nie czuje ale z***biście ciągnie tak? tak wychodzi z Twojego rozumowania x Z mojego toku rozumowania wychodzi tak, że... trzeba odnaleźć na tym świecie osobę która będzie nam pasować pod prawie każdym względem. Twierdzisz że ją kochasz, a ja ci mówię że wcale jej nie kochasz, bo gdybyś ją kochał, to twoja żona byłaby dla ciebie ideałem pod każdym względem, a to że to zacząłeś dostrzegać jej wady, opaska spadła z oczu i fascynacja zaczyna przemijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : kotka poes E tam zaraz zmieniac facet widac ze ja kocha a ona pewnie jego Wiec jak podejda do tego z miloscia napewno sie dogadaja Nie nam napisze jak podzialala moja metoda:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Nie zgadzam sie:) Wedlug twojego rozumowania jak ktos kogos kocha to musi zrezygnowac z fanatazji seksualnych Kobiety z wiekiem dojrzewaja do roznych rzeczy to co dla 20 jest obrzydliwe czyli orla zpolykiem anal itp 30 uwielabia i to jest ta sama kobieta Nie wiesz jaka jest przeszlosc jego zony jak zostala wychowana co jej nawkladaly do glowy feministi z 2 fali ktore zdominowaly prase kobieca i inne media choc w wiekszosci to aktywne lesbijki a chca doradzac kobietom w stalych zwiazkach z facetmi jak ma wygladac ich zycie seksualne:) Ja mam takie odswiadczenie ze kobieta nie porobowala wczeesnie orla z polykiem i anala ale bardzo kochala powiedzialem jej ze mnie to podnieca i jak bedzie gotowa niech sama zainicjje po 6 miesiach w trakcie ktorych sam sie przygotowywala do anala Sama zainicjowala obie rzeczy naraz I uwielbiala jej pozniej:) Bo tak dziala milosc:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody mąż
po pierwsze nie jej na siłę lub sposobem zmuszać do połykania, smaku itd... A po drugie widzę że nie każdy mnie zrozumiał np. kotka. Wilk chyba wie o co mi chodzi... po co mam dalej szukać skoro już znalazłem, moja żona w 9 aspektach na 10 jest ideałem, jedynie w sprawach seksu jest gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug twojego rozumowania jak ktos kogos kocha to musi zrezygnowac z fanatazji seksualnych x związek polega na kompromisach, nigdy nie znajdzie się drugiej osoby która w 100% spełniłaby wszystkie nasze oczekiwania i czas wreszcie to pojąć. Poza tym co ty możesz wiedzieć o związkach, a tym bardziej o kochaniu i małżeństwie. Autor teraz jest młody, za 10 lat i tak pewnie seks z żoną nie będzie go już interesował, a przynajmniej nie tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kotka poes Wyobraz sobie ze ja swietnie opanowalem:) Napisałas "kotka poes dziś widzisz, moze nalezy dluzej szukac i znalezc partnerke, ktora sie i kocha za caloksztalt, i ktora dorownuje ci temperamentem w lozku." Wiec odpowiedzialem ci ze kazda kobieta i mezczyzna rozwijaja sie seksualnie cale zycei i granice tego co sprawia im przyjemnosc i ich podnieca przesuwaja sie z wiekiem. Pogadaj na ERO z kobietami okolo 40 to sama sie przekonasz jak zmienila sie ich seksualnosc od 20 To powszechnie znana prawidlowosc w seksuologii jest wiele badan to potwiedzajacych:) Ale niech nam mlody maz powie po ile lat maja z zona? Jak dlugo sa ze soba i kedy zaczeli uprawaic seks? Czy wczesniejego zona mial jakis facetow moze ktos ja zniechecil do takich zachowan? Czy przechodzila naturalna dla rozwoju seksuallnego kobiety faze masturbacj dla kobiety od okolic 1 miesiaczki? Jak sie wtedy masturbowala czy ogladala estetyczne pronole z oralem czy takiemktore byly dla niej zbyt wulgarne i odrazajace i ja to odrzucilo? Czy byl jej pierwszym facetem? Bez tego rozmowiamy o niczym:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego sie nie pogodzisz? widac na szali wagi ten jeden aspekt jest wazniejszy/ ciezszy niz te dziewiec innych.... dwa lata po slubie i juz masz problemy z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody mąż
przegraniec życiowy 12:53 nie mierz ludzi swoją miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilk wcale nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. pisalam: widzisz, moze nalezy dluzej szukac i znalezc partnerke, ktora sie i kocha za caloksztalt, i ktora dorownuje ci temperamentem w lozku. a co ty odpowiedziales? do : kotka poes E tam zaraz zmieniac facet widac ze ja kocha a ona pewnie jego Wiec jak podejda do tego z miloscia napewno sie dogadaja Nie nam napisze jak podzialala moja metodausmiech.gif pokaz mi w ktorym miejscu mojej wypowiedzi zasugerowalam zmiane??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź se kochankę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kotka Ano w tym miejscu cytata "widzisz, moze nalezy dluzej szukac i znalezc partnerke," Mozemy zapytac pozostalych jak odebrali twoja wypowiedz??? Bo dla mnie jest jednoznaczna sa jeszcze mlodzi nie maja dzieci wiec niech znajdzie sobie taka co mu pasuje:) Niewazne sa Twoje intencje ale jak cie odbieraja inni:) A twoj tekst byl moim zdaniem jednoznaczny niech sie wypowiedza inni??? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odebralem wpis kotki tak samo jak ona. Chyba masz problem z rozumieniem tekstu pisanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona po prostu ma inne potrzeby. i tyle. moze zaspokajaj sie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... ty wilku jestes alfa i omega jezeli chodzi o zagadnienia erotyczne.... wiesz wszystko i na wszystko masz gotowa odpowiedz i gotowa recepte. wybacz mi taka ignorancje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody mąż
Wilk na rację, tak to zabrzmiało jakby kotka zasugerowała zmianę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwic sie,ze 30% nie zdaje matury, jak tu nie potrafia ze zrozumieniem jednego zdania przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×