Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladyyyy kateee

test dla niewolników

Polecane posty

Gość ladyyyy kateee
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Pani test? A Pani jeśli by mogła zrealizować swoją fantazję na niewolniku, bezbronnym, związanym z którym można zrobić wszystko bez konsekwencji ? Co by to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyy kateee
Zrobiłabym to na co w danej chwili miałabym ochotę, nie będę cię tu podniecać opisami bo to ty masz podniecać mnie. Możesz ewentualnie rozwiązać test, podać mi wynik i napisać co zrobiłbyś żeby mnie zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Pani nie chodzi właśnie o moją podnietę a o Pani zachciankę:) nawet gdybym miał oddać swojego penisa pod szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyy kateee
Zachciankę to ja opisałam powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię być pieskiem swojej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne, żeby sługa był oddany, gotowy na kaprysy bo moje "chce" jest nieważnie przy CHCE Pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyy kateee
Właśnie. Pisać do jakich poświęceń bylibyście gotowi dla swojej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolfqaz
"Zrobiłabym to na co w danej chwili miałabym ochotę, nie będę cię tu podniecać opisami bo to ty masz podniecać mnie. Możesz ewentualnie rozwiązać test, podać mi wynik i napisać co zrobiłbyś żeby mnie zadowolić." żeby być MOJĄ panią, to najpierw musisz opanować ortografię- 'upokoŻenie publiczne'?. ja mogę znieść upokorzenie, ewentualnie ;) " zjeść jej kupkę zasmakować swojej spermy znieść upokożenie publiczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłbym zdolny do każdych poświeceń, piesek powinien być dobrze wytresowany, słuchać się swojej Pani, wykonywać każde polecenie. Nagrodą za wierną służbę jest możliwość wylizywania butów Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyy kateee
Dlatego Wolfqaz nie zostaniesz moim psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi Pani deptać niewolnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyy kateee
Bardzo lubię. Deptać i nie tylko :-p Lubię jak je z miski pod stołem, jak jest totalnoe uniżony względem swojej Pani i upokorzony. Jak wie gdzie jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piesek powinien być karny, nie zadawać pytań służyć będąc zabawką swojej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak to jak Pani wracałaby do domu od razu leżałbym przed na podłodze w przedpokoju by mogła Pani po mnie przejść nawet w najcieńszych szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszysz, Pamelo, ten śpiew i dźwięki gitar? To śpiewają chłopcy z naszego puebla. Jutro o świcie idziemy w świat. Głód wypędza nas z tego pustego stepu, na którym rosną tylko kolczaste opuncje. Może w dalekim mieście znajdziemy odrobinę chleba i odrobinę szczęścia? Niebo skąpi suchej ziemi kropli deszczu, Niebo skąpi szczęścia biednym tak, jak my. Ukochany, to jest nasz ostatni wieczór, Odejdziemy, kiedy błyśnie siwy świt. Za tym pustym stepem miasto jest ogromne, Dla nas dwojga tam zbuduję piękny dom, Przyślę list, a potem ty przyjedziesz do mnie, Odnajdziemy szczęście swe daleko stąd. Już tylu chłopców odchodziło z naszego puebla I wszyscy przysięgali swym dziewczynom, Że wkrótce je do siebie zabiorą - żaden nie przysłał listu. Pewnie i w tym mieście życie jest łatwiejsze, niż u nas. Żegnaj więc, kochany, lecz proszę cię: Nie zapomnij nigdy o mnie. Księżyc swoją złotą twarz pochylił nisko, Niech nie słucha - nie zrozumie naszych słów. Chociaż wiem, że nie otrzymam twego listu, Mów o szczęściu, o spotkaniu naszym mów. Za tym pustym stepem miasto jest ogromne, Dla nas dwojga tam zbuduję piękny dom, Przyślę list, a potem ty przyjedziesz do mni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak powinien być ale może zapytać co Pani sprawia przyjemność by robić to dla Niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolfqaz
"Dlatego Wolfqaz nie zostaniesz moim psem.ę bo nie opanujesz ortografii :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piesek tylko je pod stołem z miski, na deser może wylizać buty swojej Pani. Piesek nigdy nie może nie wykonać polecenia swojej Pani, jego Pani jest dla niego święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×