Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pauuuuulaaaa

wilk dość spamowania ERO!!!

Polecane posty

Gość pauuuuulaaaa

Masz swoje tematy, ok, ale DOSYĆ! Nie zakładaj 100 kolejnych wątków na ERO bo są ludzie ktorych to ZUPEŁNIE nie interesuje a w ten sposób spamujesz to forum! Yo nie tylko twoje forum a w tej chwili ciężko się przebić prze twoje wątki do innych tematów. Woęc bardzo cię proszę o nie zakładanie kolejnych wątków i nie zaśmiecanie kafeterii. To forum EROTYCZNE, wątki maja być EROTYCZNE i nie po 100 na każdą twoją kłótnią. Mam nadzieję ze to uszanujesz. Po góralsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wilk spamuje tylko jakiś psychopatyczny debil, którego to bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie jesli ktos mysli ze Wilk wymieka to jest glupi Jak ktorakolwiek z osob z ktora mialem sie spotkac na lesnej polanie ma na to ochote to niech pisze na maila Wilk jest do dyspozycji chocby w przyszlym tygodniu na weekend Tylko bez klamstw tak jak Snof ze pisal a nie napisal. Niech publicznie opublikuje tego maila z data ktora wyslal do mnie bo ja wielokrotnie sprawdzylem nic nie dostalem Ale nic straconego moze napsac teraz jak ma ochote i jest w Polsce Decyzje pozostawiam zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że to wilk w pomarańczowym kapturku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta! Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta! Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta! Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : pauuuuulaaaa To nie Ja prosiłem te osoby zeby przestaly Ja mam tylko swoj jeden podstawowy temat Wspolnota Polska Nocy Kupały2 Wczoraj chciałem pozymykac 3 takie chwilowe o Gromi Amstafie i Jacek 81 Prosilem wszystkich zeby ich nie podbijac a dzisiaj ktos wygrzebal wszystkie moje stare tematy plus tematy ktore zalozyly podszywy gdzie w moim nicku jak sie przyjrzysz dobrze w slowie Wilk zamiast literki l jest duze i. Zreszta mozesz sprawdzic na histori nicku autora jak jest i porownac z moja z Wspolnoty Polskiej Nocy Kupały 2 Ja nie mam na to wplywu bede pisal do redakcji Kafe zeby skasowali wszystkie moje stare tematy tyle moge zrobic na te zalozone przez podszywy nie mam zadnego wplywu Przepraszam was za utrudnienie ale to naprawde nie moja wina:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuuuulaaa
A to przepraszam nie zauważyłam ze to podszywy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale łżesz homoseksualny psycholu!!! to wlasnie Ty podbijasz te swoje tematy, zdradzilo Cie kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie rozne osoby o tym samym nicku?! niemożliwe. Przecież na kazdym nowym wątku czuć z daleka Twój styl!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie spamuje,przynajmniej wszyscy będą wiedzieli z kim mają do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiecie wiekszosc tematow sa moje ale to stare z przed kilku miesiecy zobaczcie kiedy na nich byly moje wpisy ostatnie na ilku nawet konczylem teamaty i ktos je od dzisiaj wyciagna i od rana podbija Ale np Otwieram dom schadzek dla zaufanych bywalców wiIk1946 dziś 259 odpowiedzi Przejdź do ostatniej strony To nie moj temat tylko podszywa Mozecie sprawdzic po historii nicka porownujac z moja xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje awatary a nick juz nie twoj? Ciebie już dawno powinni zbanować!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce zaistniec ale wilku nie tędy droga :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wiem który wilk jest prawdziwy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytajcie na spokojnie jeszcze raz ten moj wpis wilk1946 dziś z tego tematu na ktorym jestesmy Waderze tez ktos ostanio zalozyl temat pposzywajac sie pod nia wykorzystujac jej charakterystycznego avatara Wszyscy skupili sie na avatarze nalo kto zauawazyl ze sprawa byla oczywista bo zamienil cyferki taki czeski blad z cyframicharaterystyczny dla wiekszosci ludzi Wadera ma nicka Wadera69 a on dal Wadera96 I probowal podrobic jej styl pisalem o tym Ale mysle ze niedlugo sie im znudzi to podbijanie albo redakcja Kafe usunie moje stare tematy xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładał wilk innym tematy, dostał i on temacik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamiesz jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zaczyna....Wilkowi sie spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuję czasem zmienić się Bo katecheta tego chce Nie mogę przy nim głośno grać Nie mogę mówić kurwa mać I swoją skórę muszę zdjąć A moje włosy ładnie ściąć Lecz kiedy jestem grzeczny już Opuszcza mnie mój anioł stróż Dostaję w pysk - taki mam zysk (x4) Nie dam już w chuja robić się On tego pragnie, tego chce Nie będę właził w dupę mu Nie będę słuchał jego słów Nie będę cichy tak jak mysz Sam będę nosił własny krzyż Nie będę dłużej grzeczny już Jak pierdolony w dupę tchórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten spam jest chory :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawle Dmowski!!!! Masz 43 lata, jesteś już chłop w dojrzałym wieku, a zachowujesz sie jak jepany gimbus!!! Nie sądziłem że kiedykolwiek to napisze, ale jestes gorszy od Janusze Dusze pechowiec.gif ale Desznik ma 65 lat i zaawansowane objawy altzhaimera oraz przerośnięte hemoroidy. Chłop w Twoim wieku winien być poważniejszy, wiele bardziej poważniejszy, a nie spamowanie topikow na forum o gownie, postując tylko W, W, W i Cap, tudzież wyzywając userów na realne ustawki. Obawiam się że z Twoim zdrowiem psychicznym nie do końca jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietnie spamuj dalej,bedziesz wielki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilku ty penisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×