Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co przedstawiają te zdjęcia według was?

Polecane posty

Gość gość
demonstracja bezrobotnych narkomanów. którym zasiłem i deputat zabrano. krzyczą:wolnośc , pokój i łazienka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś brudne flejtuchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są metale? to jakieś hipiiso-pedauy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to są metale? to jakieś hipiiso-pedauy" Tak, to są metale,a dokładniej thrasherzy. A jak według ciebie powinien wyglądać metal skoro ludzie wyglądający jak bardzo typowi metale, to dla ciebie "hipiso-pedauy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmić trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie karmić trolla." Skoro ci sie nie podobają moje tematy, to po co w nie wchodzisz? Co jest tu niby trollingiem? Przecież napisałam otwarcie ze założyłam ten temat dla zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flejtuchy i smiecie...zreszta sama to napisalas, Thrasherzy....jakkolwiek to brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kiedyś też tak sie chlało i tanie wino brało byle dla zabawy z flaszka jedna lub dwoma i zaliczac na ziemi zgona .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thrasherzy, czyli fani thrash metalu, podgrupa w subkulturze metalowej. Nazwa thrash metalu pochodzi od słowa "chłostać"(thrash=chłostać), więc niby jak brzmi? I dlaczego nazywasz ich "flejtuchami i smieciami"? W zupełności nie widze do tego żadnych podstaw, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przyjzyj sie czy tak wygladaja czysci i zadbani ludzie...do nich bardziej pasuje trash i tak ich widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny objaw "niezadbania" w ich przypadku to to, że są spoceni. Mnóstwo ludzi na ulicy w lecie jest spoconych, i nie widze powodu, by kogoś z tego powodu obrażać, zwłaszcza gdy ten ktos jest uczestnikiem imprezy masowej na której ludzie siłą rzeczy muszą wygladać troche "niewyjściowo" po kilku dniach mieszkania w namiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama byłam na tym festiwalu, i to było kilka najlepszych dni w moim życiu :) Ale dla ciebie jestem śmieciem i flejtuchem bo mam jakieś pasje, bo sie bawie w gronie niszowej subkultury. Interesujące podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekcje odrobiłaś gimbaziaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geografię, słupki... dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę masz duży problem ze sobą , zakładasz głupie tematy bo w inny sposób nie potrafisz rozmawiać z ludźmi . Masz jakieś zaburzenia. Podejrzewam że prawdziwy "metal" nie traci czasu na takim forum tylko udziela się na odpowiedniej stronie. Skoro piszesz tutaj to nawet ze swoimi nie potrafisz się dogadać więc pozostaje Ci hejtowanie tutaj. Podsumowując jesteś dnem tej subkultury i tylko się ośmieszasz myśląc że jesteś fajna a inni nie mogą zrozumieć Twojej pasji bo tak myślisz a tak naprawdę każdy ma Cię w d***e i pisze w Twoich tematach z nudy żeby się pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ,dla mnie to dzieci...ale pamietam czasu jak chodziło na koncerty i tak samo wygladalismy,no i te emocje ehh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Haha ,dla mnie to dzieci...ale pamietam czasu jak chodziło na koncerty" Na niektórych koncertach metalowych jest więcej starych wyjadaczy po 30 i 40 niż nastolatków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wiesz twój poziom jest opisany w tych tematach więc nic nie trzeba dodawać kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny fanki trash-metalu to mają twarze w plamach od chłostania ich penisami ich chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×