Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina Borek

Itrampolina.pl

Polecane posty

Gość Karolina Borek

W Stanach jest to popularna sprawa, u nas w Polsce póki co-jest jedna darmowa aplikacja internetowa - http://itrampolina.pl/, która motywuje do rozwoju osobistego. Ustawia się nawyki, nad którymi chce się pracować (lepiej mniej, ale solidniej nad nimi popracować ;)). Za wykonanie każdego nawyku codziennie dostaje się punkty (weszłam wczoraj na drugi poziom ;)). Do zdobycia są wirtualne medale :D a jak nie odwiedza się profilu 3 dni - wysyłają motywacyjne przypomnienia na maila :D Czy ktoś z Was już tam założył profil? Możemy wspólnie motywować się do działania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoza88
Mam tam profil od tygodnia i ustawiłam na nim nieco osobiste nawyki, związane z rozwojem osobowości i duchowości. To mnie dodatkowo mobilizuje do wielu wartościowych rzeczy, które wcześniej zaniedbywałam, niestety.. brakuje mi 13 punktów, ale nie wiem jeszcze co to oznacza - ciekawe co się stanie jak je zdobędę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Borek
@Mimoza- to znaczy, że za tyle punktów osiągniesz wyższy poziom :) Ja jestem już na 4 :D Mnie itrampolina już powoli uzależnia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×