Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umówiona

Związek starszej kobiety z młodszym mężczyzną

Polecane posty

Gość umówiona

12 lat różnicy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna różnica na sex ale na związek już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sex świetna powiadasz, ale to spora różnica i np 29 letni mężczyzna, a kobieta 41, ciało już napewno nie takie jędrne, rozstępy itp. czy jemu by to nie przeszkadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest napalony to niewiele rzeczy mu przeszkadza ;) Mówię o dorosłych facetach, z doświadczeniem seksualnym a nie o nastoletnich prawikach, co sobie wyobrażają , że sex to tylko z laską typu lala Barbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kochałeś się z tyle starszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą :) Kochałam się z dużo młodszym facetem. Tu jest pełno takich topików o starszej i młodszym, poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz coś więcej, myślisz, jesteś super laską, czy nie i czy nie wstydziłaś się przy nim rozebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się tez to bardzo podoba....starsza kobieta mniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napalony będziesz raz, dwa, a potem zaczniesz dostrzegać i szybciutko poszukasz młodszej. W głębi duszy, każdy facet chce mieć młodszą. Nie potrafią znaleźć młodszej to co pozostaje, dorobić ideologię że wolą starsze i tu zawsze coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem zdania ze do seksu jak najbardziej,ale do zwiazku to roznica zbyt duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do seksu warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma reguł. Jeśli dwóm stronom się to podoba to niech tworzą taki związek. A młoda kobieta też po jakimś czasie może się znudzić. https://www.sexuarium.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jestem superlaską żadną Rozebrałam się szybciej niż on i no... nie miałam czasu już się wstydzić bo on przystąpił do akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajc rozebralas sie.przed.nim na sama myśl oszalalem:)aile starsza pani masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba taki młodszy i ja jemu też bardzo, ale boję się bo zewnątrz jestem superlaska, ale piersi nie sa jędrne i mam rozstępy brzydkie szczególnie na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarz ma ację. A twierdzenie, że czterdziestolatki mają nieatrakcyjne ciało nie dotyczy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, można zapuścić się niezależnie od wieku i odwrotnie - być atrakcyjną długo, kwestia dbania o siebie no i genów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam piękną gładką skórę, piękne nogi, okrągłą pupę - bardzo kobiecą figurę, bardzo często podobam się dużo młodszym i wiem jak na nich działam, ale tak jak mówię odpycham wszystkich, bo mam kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"aile starsza pani masz lat???" Starsza pani, padłam, nigdy tak o sobie nie myślałam :D Mój dokładny wiek nie jest tu istotny, myślę ;) Zwłaszcza, że nie wyglądam na swój wiek, taaak wiem, że każda tak mówi ale tak jest Zresztą wygląd w seksie to sprawa drugorzędna, atutem dojrzałej kobiety ( a przynajmniej moim) jest to, że wiem czego ja chcę i umiem dać partnerowi to, czego on chce Jedni wolą młodsze, inni starsze, sex jest dla ludzi, o ile się komuś krzywdy nie robi fizycznej lub psychicznej to gdzie problem. Związki to już trochę inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za sasiadki dwie takie kobiety 40+ ze na sama mysl o nich mi staje, cudowne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompleksy w postaci rozstępów po ciąży na całym brzuchu. i mało jędrne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kompleksy nie ma rady,a słowa facetów też nie pomogą, czasem słowo jednej koleżanki liczy się bardziej niż 10 facetów, może zapytaj jakieś przyjaciółki czy jest się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej miec rozstepy na punkcie brzucha niz penisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że jest, ale tak myślę, że może dla mężczyzny nie byłoby to tak istotne, boję się go rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci tez miewaja rozstepy,swego czasu mialem spory kompleks na tym punkcie, lecz przestalem sie przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów przyznam rację gospodarzowi :-) Nie zapuściłam się, ponoć nie wyglądam na 41 lat i widziałam zachwyt w oczach kochanka młodszego o ponad 10 , ale rozumiem Cię gościu z 15:16. Ja po prostu za mało lubię siebie.Stąd moje kompleksy.u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet tez mam mnostwo kompleksow, mimo ze zawsze podobalem sie kobietom. Zdecydowanie mi to nie sluzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×