Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umówiona

Związek starszej kobiety z młodszym mężczyzną

Polecane posty

Gość gość
Mnie też nie, ale od dawna ćwiczę skupianie się na pozytywach, by wzięły górę nad kompleksami.I wiesz co? Mimo "podeszłego wieku" mam świetne cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że to żart,gospodarzu :-D Grunt, to umieć śmiać się z siebie. A życie naprawdę zaczyna się po 40-tce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sam nie wiem, ale w tych sprawach jest rzeczywiście coraz lepiej, chociaż czasami się zastanawiam, może to już ostatni strzał, trzeba to zrobić jak najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniałeś o genach.Jeśli masz farta,za jakieś 20 lat pogadamy i okaże się, że ostatni strzał wciąż przed Tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy Ci powiem, że życie zaczyna się po 60-tce :-P ale cycki już nie takie świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma 51 lat i kocha się ze mną przez trzy godziny intensywnie, oczywiście z przerwami, ale nie długimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest topik o starszych kobietach i młodszych mężczyznach, chyba że jesteś dużo starsza od owego 51-latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie zadna, jak mialem 19 lat dmuchalem 40 latke i bylo z***biscie:), teraz ma 39 i dmucham 18tke i tez jest z***biscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z 40 stką to i pogadasz, a młoda...bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie jeśli naprawdę kocha to wiek nie ma znaczenia sam kocham dziewczynę 9 lat starszą z wzajemnoscia już prawie 2 lata i jest super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 a moja wybranka 34. Różnica 10 lat jest dla nas bez znaczenia,już 4 lata jesteśmy razem. W sierpniu wzięliśmy ślub. Życie przed nami,jestem przeszczęśliwy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody gość
Witam jestem mlodym i moim zdaniem dojrzała kobieta jest o wiele bardziej seksowna niż nie jedna młoda;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytresuję Ciebie
Byłem kiedys z kobieta starsza od siebie o 15 lat - na dodatek jedna z moich przelozonych, wiec bylo podwojnie podniecajaco. Seks? Niesamowity. Wciaz pamietam jak chlonela moje cialo I ten jej zahipnotyzowany wzrok. Rozstalismy sie, bo ona jednak pragnela czegos wiecej. Zostaliśmy jednak przyjaciolmi (bez seksu juz) I czasami do siebie piszemy. Cudownie to wspominam... Wytresujeciebie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykam się na seks z młodszym o 12 lat.Ma 44.Policzcie sami. Tylko czasami przemknie mi mysl że ciało.....Ale nie jest zle. To sprawa samoakceptacji.Bo mężczyzna nie zauważa niedoskonałości albo nie przywiązuje do nich wagi.(Mówię o mężczyznach a nie o chłopcach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to już ustaliliśmy ponad wszelką wątpliwość, że seks starszej z młodszym może być super. Problem zaczyna się gdy chodzi o związek, przy dużej różnicy wieku, ja nie wierzę w to, że 30-letni facet będzie chciał się wiązać na poważnie z kobietą np. 45-letnią, na dłuższą metę to nie rokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkoletnie
Różnie to bywa. W wieku lat 40 spotykalam się z 22latkiem. Trwało to jakieś 2 lata i to on się zaangażował. Robił mi sceny zazdrości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie robił sceny bo nie zgadzałaś się na anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na starej piczy młody chvj się ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu(na starej....)zawsze te słowa wywołują uśmiech. Chociaż to już zdarta płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabs
Mnie kręcą Kobiety starsze ode mnie; ) sex z miłą chęcią;) mam 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego faceta o 8 lat młodszego ode mnie w saunie spotkałam.To co on ze mną wyrabia jest nie do opisania,seks z nim jest nieziemski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×