Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A ja mam wielki żal do rodziców, że mnie ochrzcili...

Polecane posty

Gość gość

Po co oni mi to zrobili ? Nie uważam się za katoliczke, od dziecka nie chciałam chodzić do kościola, płakałam i nie chciałam isc do I komunii. To garb na plecach, uraz psychiczny, skaza na cale zycie, nie moge sie pozbyc tej zarazy z mojej glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większych problemów nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, przesadzasz. Jeżeli nie uważasz się za osobę wierzącą, to potraktuj to jako zabobon, cos jak czerwona kokardka przy wózku. Choć mam wrażenie, ze to kolejny temat, aby wywołać głupią kłótnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jeszcze wiekszy zal ze mnie obrzezali co w przeciwienstwie do chrztu - widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhhhaaaaaaaaaaaaaahhhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie straszna krzywdę Ci zrobili, idź sie powies najlepiej. Biedne, katowane i głodzone dziecko, faktycznie masz prawo mieć żal do rodzicow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej to i nie chodź do kościoła albo w ogóle wymiksuj się przez apostazję ja rozumiem, że nie lubiłaś i nie chciałaś tej wiary ale WIELKI ŻAL to są mocne słowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzest w kościele katolickim jest wazny tylko w tym miejscu a nie przed Bogiem poniewaz jest niezgodny z Pismem sw . Jezus dal nam przyklad chrztu poprzez calkowite zanurzenie , w doroslym wieku , kiedy rozumial co robi i znal nauki swojego ojca . Gdyby chrzest niemowlat byl prawidlowy Maria i Jozek ochrzcili by Jezusa juz dawno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z 9.01 - w starym testamencie jest sakrament chrztu? :D yeah super dobrze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty 9:03 Pismo sw sklada sie z nowego i starego testamentu :) niewazne z czego sie sklada tylko kto klamie i wprowadza w bład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×