Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

infekcja, 23 tydzień, co mozna

Polecane posty

Gość gość

Co w ciąży na swędzenie w pochwie, zaczyna mi si coś dziać, podmyłam się dwa razy juz lactacydem ale nie przechodzi. Chcę szybko zadziałać aby się nie rozwinęło. Jestem w 23 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko do lekarza infekcje pochwy sa niebezpieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero mi się zaczyna, a byłam u lekarza tydzień temu i wszystko było o.k. nawet wtedy odbierałam wynik wymazu, który był prawidłowy. Nie ma nic co używałyście, pytam z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie w aptece invag, to kapsułki dopochwowe zawierające żywe kultury bakterii mlekowych. Można go w ciąży bezpiecznie stosować bo pytałam mojego lekarza. Ja już po jednej kapsułce czułam wyraźną ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tez stosowałas ten invag przy infekcji czy jak? w którym bylas tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza,tydzień temu może nic Ci nie było a teraz tak, z infekcją nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, przy infekcji, miałam szczęście w nieszczęściu bo akurat na drugi dzień miałam wizytę i zapytałam lekarza czy invag mogę zastosować, powiedział, że jak najbardziej. Jeśli miałby nie pomóc to miałam zgłosić się do niego jeszcze raz ale na szczęście pomógł. To chyba było po 30 tyg. Zawsze do lekarza prowadzącego możesz zadzwonić się zapytać i przeczytaj sobie także dokładnie ulotkę bo mogło się przecież coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
ja też stosowałam w ciąży invag-przez tydzień-to można na każdym etapie, a po 2gim trymestrze możesz jeszcze smarować się kremem clotrimazolum-przez 10 dni i ewentualnie podmywać tantum rosa-tylko nie irygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
nie po drugim tylko po pierwszym trymestrze-sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też w ciąży stosowałam wyżej wymieniony probiotyk, również mi pomógł. Podmywałam się lactacydem i dodatkowo smarowałam provag żelem, który zakwasza okolice intymne i chroni przed wnikaniem do pochwy i cewki moczowej bakterii i grzybów, taki zestaw mi pomagał przez całą ciazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×