Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Veronyka

Z CZERNI DO JASNEGO BLONDU

Polecane posty

Witam ;)) Jeszcze niedawno miałam czarne farbowane włosy, po serii zabiegów rozjaśniających uzyskalam pomarańcz z rudością, na to nałozyłam farbę Londy ciemny blond. Juz trochę mi sie ona zmyla i miejscami mam jaśniejsze. Moje pytanie brzmi: Jak zamienić teraz ten ciemny blond na jasny??? Dodam że rozjaśniacza już nie tykam bo i tak musiałam sporo włosy obciąć po tych zabiegach. I tak żeby nie przebiły się znowu rudości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji powinnas wybrac sie do porzadnego salonu fryzjerskiego. Polecam salon Black Pearl, sprawdzilam go wielokrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka99
W takiej sytuacji tylko i wyłącznie fryzjer. Sama możesz narobić sobie niezłych problemów. Polecam Ci Panią Anię z salonu Vici w Krakowie. Nikt nie zna się na koloryzacji tak dobrze, jak ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem z kolorem. Mieszkam na Krowodrzy więc całkiem przypadkiem trafiłam do Pure Diamond i pani Patrycja doradziła mi bardzo fajną koloryzację i zabieg pielęgnacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igulla
To jest poważny zabieg i wcale nie taki prosty, a juz z pewnością bardzo ingerujący w strukturę włosów. Przydałoby więc dodatkowo zregenerować je, u mnie w salonie od niedawna stosujemy system Replex, który odbudowuje i regeneruje zerwane mostki dwusiarczkowe dzięki czemu włosy pozostają w bardzo dobrej, zdrowej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie taką dużą metamorfozę, oczywiście w kilku etapach, przechodziłam u pani Sylwii we wspominanym wcześniej salonie Pure Diamond. Efekt jest bardzo fajny, warto było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak szalałam z czarnego na blond, później na rude i odwrotnie. Skończyło się na tym, że włosy musiałam skrócić. Teraz w zapuszczaniu pomagają mi kosmetyki np. L'biotica ta z serii professional. Ale wax też maja fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używałam tej serii. Mam L'biotica Professional Therapy Silk&Gloss. Odżywka fajnie wygładza, ale po jakimś czas włosy muszą od niej odpocząć, bo staja sie trochę przylizane:) Nie próbowałam innych jeszcze, ale ogólnie warto sprawdzić. ja kupuje w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto z Was stosował L'biotica Professional Therapy? Widziałam ostatnio w naturze i szukam opinii zanim kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ostatnio fryzjer polecił L'biotica Professional Therapy. Tzn najpierw chciał mi wcisnąć salonowy kosmetyk, ale ponad 100 zł by mnie to wyszło, więc podziękowałam:) A to podobno też daje radę i fajne efekty są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelinaewela
Bardzo odważna zmiana. Ma Pani pewności ze włosy są na tyle zdrowe i dobrze odżywione żeby fundować im taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu przechodziłam taką drastyczną zmianę. Pani Patrycja z Pure Diamond poleciła mi zeby to zrobic w kilku etapach. Udalo sie i kolor wyglada bardzo naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna1
Ja nie bawię się w domowe farbowanie włosów. Można je tylko zniszczyć, a kolor nigdy nie wyjdzie taki, jaki byśmy chcieli. Regularnie chodzę do mojej ulubionej fryzjerki, Pani Eweliny Miś z Vici Clinic w Krakowie. Świetna kobieta, zna się na rzeczy, a sombre wychodzi dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×