Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ale faza, znajomy chce bym była jego osobą towarzyszącą na studniówce

Polecane posty

Widocznie chce sie pokazać z ładną dziewczyną, żeby koledzy z liceum mu zazdrościli :classic_cool: ale fajnie, teraz czuje że żyje, większego komplementu nie mógł mi sprawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Cię zaprosi do Poloneza?tylko mu wstydu nie n****aj. ubierz się jakoś cool , dżezi. nie w wieśniacką sukienkie tylko skórę z ćwiekamy. jak metalówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? ubierzesz się jak jakaś mroczna czarownica? albo machniesz corpse paint na ryj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądze, żeby ubiór związany z metalową subkulturą był dziś czy kiedykolwiek "cool i dżezi", to zawsze była i jest niszowa subkultura, a kiecki nosze stosunkowo często. Troche nietrafiony jest twój post, śmieszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i będziesz swe uszy katować Ruhanną, białym misiem czy dodą czyli hiciorami studniówkowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,raczej czerwona cegła.Przynajmniej tak było w moich czasach:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, ja w tym roku dostałam trzy propozycje od młodszych kolegów, ale odmówiłam. Nie moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdziwiłabym sie jakby grali hiciory dżemu, choć to i tak nieźle w porównaniu do tego co było na mojej studniówce, didżej w pewnym momencie zaczął puszczać jakieś disco szlagiery z lat 90, koko dżambo i te klimaty. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hiciory dżemu powinny być zakazane. jak można promować smęty ćpuna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku miałam takie nieszczęscie, że moja studniówka przypadła w okresie największej popularności super-mega hitu jakim jest "Ona tańczy dla mnie". I cała wieś dobrze sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, ja tak myśle...chłopak ma lans, że zaprosi starszą dziewuchę, Ty masz kisiel, że kręcisz młodszych, ale czy z tego coś wynika sensownego ? znajdź sobie lepiej jakiegoś konkretnego gościa, starszego od siebie, jesteś młoda teraz będzie Ci najłatwiej o to, a nie trać czasu na smarkaczy.....życie>tani lans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hiciory dżemu powinny być zakazane. jak można promować smęty ćpuna? x Reszta gwiazd rozumiem czysta od wszelkich nałogów:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawde idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×