Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rogal2000

Praca w internecie najlepszy serwis zarobkowy

Polecane posty

Gość rogal2000

TSU to nowy portal społecznościowy. Został stworzony jako darmowa platformą mediów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy równie znany i popularny w Polsce Instagram. TSU pozwala swoim użytkownikom umieszczać posty, zdjęcia, obrazki, filmy video zupełnie jak wyżej wymieniona konkurencja. Co w takim razie wyróżnia TSU jako portal społecznościowy od konkurencji? Otóż niewidoczna na pierwszy rzut oka różnica po nieco głębszej analizie staje się kluczowa. Przewagę jaką ma TSU to podejście do użytkowników jako do partnerów biznesowych. Każdy użytkownik nowego portalu społecznościowego, jakim jest TSU w prosty sposób może spieniężyć swoją działalność medialną. Brzmi jak bajka prawda? Wyobraź sobie, że cokolwiek zrobisz na TSU możesz za tą działalność otrzymać wynagrodzenie. TSU wynajmuje powierzchnię reklamową zupełnie jak Facebook, ale zamiast zatrzymywać utarg dla siebie, postanowiło podzielić go ze swoimi użytkownikami w stosunku 90/10, czyli 90% dochodów z reklam trafia do użytkowników a 10% zostaje w firmie polecam:))) https://www.tsu.co/rogal2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaaaaaa nie klikajcie nabijecie tylko refki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal2000
zeby wejsc do programu trzeba nabic z refflinka dla twojej informacji. pozatym, cos za cos:) ja daje informacje ze jest fajna strona a w zamian oczekuje wejsc z refflinka:) widac niektorych to boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal2000
skoro nie wytestowales to sie nie udzielaj w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu "testować"? Widziałem już tysiące takich pseudo ofert. Trolle na Kafeterii ciągle spamują tym szajsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal2000
nie tylko na kafeterii. na emaile dochodzi mi tysiace wiadomosci dziennie. ze zarobisz 1000$ w 1 dzien:) to jest szajs. ta strona jest rekomendowana przez fora zarabiania w internecie. tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z porad najlepszego zespołu marketingowego w Polsce i po 2 latach szukania i wydawania pieniędzy nareszcie zaczynam coś zarabiać http://pawelwoj.pl/uberoptin/1485/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal2000
TSU to nowy portal społecznościowy. Został stworzony jako darmowa platformą mediów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy równie znany i popularny w Polsce Instagram. TSU pozwala swoim użytkownikom umieszczać posty, zdjęcia, obrazki, filmy video zupełnie jak wyżej wymieniona konkurencja. Co w takim razie wyróżnia TSU jako portal społecznościowy od konkurencji? Otóż niewidoczna na pierwszy rzut oka różnica po nieco głębszej analizie staje się kluczowa. Przewagę jaką ma TSU to podejście do użytkowników jako do partnerów biznesowych. Każdy użytkownik nowego portalu społecznościowego, jakim jest TSU w prosty sposób może spieniężyć swoją działalność medialną. Brzmi jak bajka prawda? Wyobraź sobie, że cokolwiek zrobisz na TSU możesz za tą działalność otrzymać wynagrodzenie. TSU wynajmuje powierzchnię reklamową zupełnie jak Facebook, ale zamiast zatrzymywać utarg dla siebie, postanowiło podzielić go ze swoimi użytkownikami w stosunku 90/10, czyli 90% dochodów z reklam trafia do użytkowników a 10% zostaje w firmie polecamusmiech.gifhttps://www.tsu.co/rogal2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal2000
A poza tym to jestem głupim spamerem, myślacym, ze jutro bede bogaty. Taki co wkleja tą sama wiadomośc dwa raza. Wiec spamuje cała mordą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spamujcie trolle, ale wasz wysiłek i tak pójdzie na marne, bo nikt się na to nie nabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal2000
nierozumiem takich ludzi:) ktorym zal d**e sciska ze ktos ma lepiej i albo wypisuja głupoty albo wpiepszaja sie ze swoimi linkami tutaj:) widac dzieciaczki nie macie co robic. i tylko klik klik klik wam pozostaje..... stronka na 100% działa a skoro nie sprawdziles to po co pierd***sz banialuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nie ma czego sprawdzać trollu. Widziałem ten pseudo serwis i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jest gowno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiaaaa
a ja jestem aktywna uczestniczka tego portalu i jak najbardziej polecam wam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Krysiaaaa :) A może Monia albo Basia? Tu każdy może się wpisać pod byle jakim nickiem. Napisz wielki biznesmenie ile zarabiasz na tym super zarobkowym portalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal2000
tyle ile ty przez rok nie zarobisz-hahahaha ale troll dostal pocisk^^ widac szukasz pracy przez internet skoro wlazisz w takie tematy. to zajmij sie lepiej trollowaniem. na jakims blogu czy cos. bo tu ci nic to nie da^^ a Krystyna jest u mnie w drzewie i nie narzeka. zarobki na poczatek to 0.10$ ja mam 0.5$ za wrzucenie kilku zdjec:) takze jak kto woli jeden bedzie trollowal bo nie ma gdzie sie dowartosciowac badz nie ma go kto porzadnie zaspokoic a 2 po mimo przeciwnosci i ndgatywnych glosow podejmie ryzyko i cos zyska^^ nawet jesli niewiele to jest to zawsze maly sukces. nie odrazu krakow zbudowano:) tak wiec w temacie sie wypowiedzialem i starczy kamilku z toba tej dyskusji bo trolle nadaja sie jedynie do podtarcia sobie nimi d**y:* . ps osoby chetne zapraszam do rejestracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Też mi pocisk ;) Rogalik debil z gimbazy :) 10 centów to mega wypaśna pensja, na pewno nie zarobię tego przez rok :D Skryj się z tym swoim pseudo biznesem bo jak na razie to ty tu jesteś trollem (spamujesz cały czas) i duupę możesz podetrzeć sobie chyba własną gębą :P Nie zależy mi na żadnym zarabianiu, wchodzę tu bo śmieje się z takich nieudolnych naciągaczów jak ty, którzy za wszelką cenę próbują znaleźć jakiegoś naiwniaka :) Żal mi cię skompromitowany trollu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz pracy ?? Współpraca z Marizą daje Ci możliwość szybkiego zarobku Oszczędzasz- Kupując dla siebie produkty które są tańsze o 30% Polecasz produkty znajomym- To nic nie kosztuje- wystarczy trochę zaangażowania.Pokaż katalog rodzinie, znajomym.Twój zysk na start to 30 % Budujesz strukturę(grupę)- Dzięki temu, że zaprosisz do współpracy nowe osoby i pomożesz im wdrożyć się w się w ten system, będziesz miał(a) szansę zdobywać nowe progi rabatowe, otrzymywać premie, nagrody.To Ty sam(a) decydujesz jak dużo chcesz zarobić i ile czasu chcesz dziennie poświęcić na rozbudowę swojego zespołu Najlepsze wyniki uzyskasz wtedy gdy zaczniesz działać na wszystkich trzech płaszczyznach Jako konsultantka Marizy masz na START: • rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego, • rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł, • możliwość otrzymania dodatkowych bonifikat od 5% do 17%, • możliwość budowania własnej struktury sprzedaży • atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jak i nagrody jednorazowe, • bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł), • brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania, • możliwość korzystanie ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, • możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny. SERDECZNIE ZAPRASZAM ;-) Link do rejestracji: www.strefamariza.pl/?m=partner&amp ;amp ;tab=register wybierz zarejestruj się Osoba wprowadzająca: ID osoby wprowadzającej : 027947 nazwisko i imię Monika Rogowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogal2000
ssij mi kloca niedorobiony pedale:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Trolle (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Trolle_2016 „Trolle” to animowany film przygodowy ze studia DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje jak „Shrek”, „Madagaskar”, „Kot w butach” czy „Pingwiny z Madagaskaru”. Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy. Poppy postanawia ich ratować. Z trudem namawia Mruka, by jej pomógł i oboje wyruszają do miasta Bergenów, by uratować porwanych przyjaciół. Humorem, tańcem i śpiewem Trolle zwyciężają Bergenów i wszystko dobrze się kończy. Poppy i Mruk odnajdują przyjaciół i powracają do wioski Trolli, by znów cieszyć się życiem. Jak im się to udało, zobaczysz w kinach już od 4 listopada! Znajdź swoje szczęśliwe miejsce z Trollami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×