Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 tydzień nie czuje jeszcze ruchów dziecka

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, czasem jakby delikatne bąbelki, pukanie od środka, czy to może być to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj jeszcze 2-3 tygodnie i poczujesz:) w pierwszej ciąży dłużej się czeka na ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pukanie to pewnie maluch-jeśli to 1 ciąża to ruchy zaczyna się odczuwać później około 20 tygodnia. Bądź cierpliwa ja jestem w 2 ciąży i pewność, ze czuje ruchy mama od 19 tygodnia , wcześniej też były jakieś bąbelki,ale ,że to nie było codziennie to nie wiem czy to faktycznie był maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedzi, 19 tygodni skończyl maluszek w poniedziałek, stad moje obawy, to pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna23
W sumie ja pierwszy raz poczułam swoją kruszynkę też jakoś w 19 tygodniu i to też było takie pukanie i cliwienie po dłoni i też nie byłam pewna czy to moja księżniczka..ale jakoś właśnie w kolejnych dniach to się zaczeło nasilać aż miałam 100% pewność że to dzidzia. Teraz jestem prawie w 25 tygodniu i tak mała daje czasem popalić że brzuch mi skacze razem z nią na wszystkie strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe, ze masz lozysko na przedniej scianie, wtedy podobno mniej czuc. ja swojego poczulam okolo 21, teraz mam 26 i czuj***ardzo mocno pomimo lozyska na przedniej scianie :) niebawem poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje, a temat marcowek regularnie podgladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stresuje sie :) mialam to samo, czekalam na ruchy w 19 tyg bo kolezanka tak miala . teraz wiem ze kazda ciaza jest inna. poczulam wyrazne ruchy po 20 tyg i to NIE regularne . jestem teraz w 26 tyg i maluszek daje popalic. takze predzej czy pozniej i tobie da popalic hehe pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×